Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet valakit végleg...

Hogy lehet valakit végleg elfelejteni?

Figyelt kérdés

Olyan srác tetszik (sőt, ez már nemcsak szimpla tetszés :/ ), aki fogalt. Egy ideig kezdeményezgetett nálam, de én szinte semmit nem léptem, mert hát ugye nem szingli...


Elmaradtunk egymástól, de én r*hadt szarul érzem magam.


Szerintem én is hibás vagyok, hogy így alakultak a dolgok. :( Máshogy kellett volna hozzáállnom... Hónapok óta ez van... :(



2014. júl. 25. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
format C:
2014. júl. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
miért nem léptél? mióta van kapcsolata a fiúnak?
2014. júl. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

másfél év után vagyok úgy,hogy azthiszem sikerült "elfelejteni" egy srácot akit szerettem:)fél éve nem láttam...:')

teljesen esélytelen hogy kettőnk közt lehet akármi is.. de már nem is nagyon szeretnék.:D igazából facebookon tartjuk a kapcsolatot,haverok vagyunk,mai napig nagyon nagyon birom őt..:) Ő nem tudja,h mit érzek iránta,a csajos ügyeiről is szoktunk beszélgetni ami azért nekem kicsit fura még:D,de már nem vagyok féltékeny:)

2014. júl. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért nem léptem, mert kapcsolata van...:( Mióta ismerem van. Az elején még nem kerültünk közel egymáshoz, de aztán nagyon jóban lettünk. Ő kezdeményezte.
2014. júl. 25. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!