Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Elmondanátok Ti, hogy...

Lányok! Elmondanátok Ti, hogy miként örülnétek ennek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány aki tetszik.. Egy suliba járunk, de nem egy osztályba.. Mivel ez gimi elég fura lenne ha bemennék az osztályába.. Szóval nem ismerjük egymást annyira.. Szeretnék majd szerelmes levelet írni neki, ha kezdődik a suli, és valakivel becsúsztatni a táskájába. Priviben adjatok ötleteket legyetek szívesek, hogy mit tartalmazzon az a levél. Ja és küldök képet is priviben ha kéritek elmondani a véleményetek rólam.. De csak ha megmondjátok a neveteket is, mert nem szeretnék összefutni egy ismerőssel sem :/ 15/F Várom a priviket

2014. júl. 25. 19:36
 1/3 C0r3 ***** válasza:
Ez rohadt nagy hülyeség. Írj rá facen, és kezdj el vele dumálni. Ha valakivel csúsztatod be az a valaki véletlenül elmondja mindenkinek stb. Sok gáz szituáció lehet ebből. Mondom a legjobb erre ha facen bejelölöd, megkérdezed hogy tudod -e ki vagyok stb. Ebből lehet egy fasza beszélgetést kerekíteni :D Meg tudod oldani. :) Drukkolok neked (16F)
2014. júl. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem rosszul állsz a dolgokhoz.

Egyrészt, elég fasza csávó lennél, ha bemennél :D De nem kell rögtön mély vízbe ugranod feleslegesen.

Másrészt, tegyük fel, eljut hozzá a levél. Hogy reagálnál te arra, ha kapnál? Rögtön valakire gondolnál, és vele kezdenél el fantáziálgatni. Ha kiderül, hogy olyan emberke küldte, aki neked közömbös, akkor neked kínos visszautasítani, vagy ... a lányt lehet nem is ismered, lehet játszana veled, mindenki előtt viccet csinálna.


Ez rossz stratégia.


Szerintem máshogy kéne megközelíteni, nem pedig "fal mögül", ahol nem láthat, mert így csak nagyobb eséllyel esel pofára.

2014. júl. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem tudom adjatok léci tanácsokat :/
2014. júl. 25. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!