Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy találhatnám meg szerintetek?

Hogy találhatnám meg szerintetek?

Figyelt kérdés

Ma tiszain (miskolc)az egyes buszmegálló indulópontján ült 1 csaj,kisírt szemekkel.Odamentem hozzá,hogy minden ok-e,azt mondta igen.Mivel ment a vonatom,ezért leléptem,jóéjszakát kívántam meg hogy vigyázzon magára azért.Ismerősöm ott volt még,ő mondta hogy villamospótlóval mentek,nem az egyessel.Villamospótló végállomása Felső Majláth.

Szerintetek hogy tudnám megtalálni?Szőke haj,tornacipő,lila zokni,és fehér felső volt rajta.


(tudom,idióta vagyok,hogy a nevét már nem kérdeztem meg,de 2 percem volt a vonat indulásáig,ígyis a kalauz állítatta meg nekem mert lekéstem)



2014. júl. 26. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Lila zokni?
2014. júl. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Yep.Mert?
2014. júl. 26. 00:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Zökni
2014. júl. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lila zoknisat soha. SOHA, alapszabály.
2014. júl. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom a zoknijának mi köze van hozzá,piszok jó emberismerő vagyok,és ő aranyos volt.Ahhoz képest,hogy láthatóan valami nagy trauma érte(vörösre volt sírva a szeme)viszonylag normálisan is válaszolt.Felső majláthon szállt le.
2014. júl. 26. 00:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Lajosnak hívják. Sajnálom :(
2014. júl. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
23:00 kor voltam ott,akkor beszéltem vele is.
2014. júl. 26. 00:29
 8/10 anonim válasza:

Szerintem kb nem sok esélyed van.

Én is miskolci vagyok és ugyebár felső majláth tényleg villamos végállomás, de biztosan tudod, hogy ott is szállt le?

Viszont ha tudod, sokmindent akkor sem tudsz tenni. Arrafelé bérházak vannak, kb bármelyikben lakhat, rengetegen laknak arra.

Ha ez megnyugtat, én is vesztettem szem elől már rengeteg kedves lányt Miskolcon...

2014. júl. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Fix hogy ott szállt le,ismerős figyelte.
2014. júl. 26. 00:31
 10/10 A kérdező kommentje:
+felsőn barátnője várta.
2014. júl. 26. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!