Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van rá esély, hogy ismét...

Van rá esély, hogy ismét találkozzak vele?

Figyelt kérdés

Két napja találkoztam egy angol sráccal. Olyan 10 percet beszélgethettünk. Nagyon megtetszett, de másnap hiába mentem el ugyanarra a helyre, nem volt ott. Amúgy a barátaival jött az országba egy hónapra, mert van itt valami rokona, de a nevét nem tudom. /ne nézzetek hülyének/

Szóval nem találom. Annyira szeretnék még vele találkozni. Ti hiszek a sorsszerűsegben, hogy esetleg másodjára is találkozzunk véletlenül?


2014. júl. 26. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
ó ez olyan romantikus, hogy 10 perc után megtetszett.
2014. júl. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jaj igeeen *-* Ahhw tök cukik vagytok, had találjam ki Drágám közben barátod is van, és nagyon szereted, persze nem csalnád meg, és csak haver akarsz lenni az angol sráccal, mert ugye angol f_sz még nem volt, igaz? Love Story <3
2014. júl. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mi a franc bajotok van?! 10 perc alatt megtetszett, igen. Miért, ha nektek megtetszik valaki, ahhoz kell egy év vagy mi? Úristen.

1. Nem vagyok Drága!, kedves második válaszoló

2. Nincs barátom, borzasztóan perverz vagy és külön köszönet a privátválaszért, amit küldtél, le vagyok nyűgözve, hogy milyen idiótákkal van teli ez az oldal. Gratulálok neked! Persze biztos te egy tökéletes férfi vagy (19 évesen), és ... az ide vonatkozó részt inkább kitöröltem, nem tűr nyomdafestéket. Szóval komolyan, egy igazi idióta b*romarc van. Azért remélem, soha a büdös életben nem lesz barátnőd. Azt, hogy most van, erősen kétlem, mert egy ekkora bunkót senki nem tudna elviselni!



A kérdést nem azért írtam ki, mert romantikus vagy sem. Tényleg jól néz ki, és megtetszett. Nem tudom, mit kell ezen a témán fennakadni. Nem azt írtam, hogy beleszerettem, vagy tudom is én.


Azért kösz a nagy semmit!


18/L

2014. júl. 26. 10:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyomdafestéket nem tűrő? Ki akartad nyomtatni az oldalt?
2014. júl. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Istenem! Mekkora hülyék vannak a világon.
2014. júl. 26. 11:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézd kedves kérdező. Megértjük, ha épp megjött a havid s ez miatt kissé frusztrált vagy, és azt is megértjük ha nem igen tett magáévá téged senki az utóbbi időkben, de hidd el jelenlegi viselkedésed NEM megoldás a problémáidra! Üdv. a 19 éves bunkó
2014. júl. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Drága 19 éves bunkó!

Ezzel ugye azt akarod mondani, hogy én vagyok a hülye és a naív, meg a kis butus, aki mondjuk feltett egy egyszerű kérdést, de akkor is ő a hibás, ha egy hülyegyerek jön és obszcén szvakat használva válaszol a kérdésre, sőt, még privátlevélben is megfogalmazza a trágyaságait.

Persze. Mindent értek.

2014. júl. 26. 11:45
 8/8 anonim ***** válasza:
én abban hiszek ha van dolgotok egymással az életben még látni fogod és találkoztok... vannak ilyenek az életben
2014. júl. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!