Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti ismerkednétek olyan fiúval,...

Ti ismerkednétek olyan fiúval, akinek nagyon pici kopottak a fogai?

Figyelt kérdés
Egészségesek, nem szuvasak, csak nagyon picik, lekoptak a fogaim. Ilyen fogakkal hogyan ismerkedjek?
2014. júl. 27. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Az osztálytársamnak elől a fél foga letört, mégis van barátnője
2014. júl. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ez téged zavar és ez miatt nincs önbizalmad, akkor menj el egy maszek fogorvoshoz és csináltasd meg. Sajnos szerintem elég sokba fog kerülni.. Nekem fogszabályzó kellett, elsőbb éjszakai, 1 évig ami állandóan fent volt, utána megint éjszakai, elkezdtek visszaállni a fogaim és most megint valami ujfajta sines kb. egy milliónál tartok.
2014. júl. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt olyan hogy kitört a fogam ,megcsinálták nagyon szépen
2014. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
megkell csináltatni neked is anyagcsere zavarod van mint nekem. alsó álkapcsomon már alig van rágó fog 25 éves korom ellenére, pedig mosom ezerrel a fogam. elől is letört, de azt megcsináltattam pótoltam. a rágókat sajnos húzni kellett. ráharaptam a kenyérre és hopp a fél rágófog már oda is.
2014. júl. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Senki sem tökéletes, aki megakar ismerni és akár többet is szeretne, azt nem a fogaid fogják érdekelni hanem a belsőd,akit még is zavarna az nem hozzád való! Nyugi nekem is elég érdekes fogaim vannak még is igen csak sok fiúnak kellek, sőt még más problémám is van! Szóval nyugi! :)) 17/l
2014. júl. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Harapási rendellenességem van, fogszabályozással se lehet nagyon segíteni rajta, esetleg állkapocs műtéttel. Ha felépítik megnövelik a fogakat, akkor újra letörik mert süllyedt a harapásom.
2014. júl. 27. 11:51
 7/7 anonim válasza:
Fogadd el magad, és akkor más is elfog! :) #5 voltam
2014. júl. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!