Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan fogom tudni, hogy ő az...

Honnan fogom tudni, hogy ő az én megfelelő társam?

Figyelt kérdés

Még sajnos nem volt párkapcsolatom. Honnan fogom tudni, hogy ő az akit kereste, hogy ő az életem párja. Mivel nem voltegyszerelmes, így félek attól hogy az első lány aki szembe jön, arról rögtön azt gondoljam, hogy az igazi, úgy hogy még nem is ismerem. És én komoly kapcsolatot szeretnék.

Vagy ezen nem kell aggódni? Ha jól kijövünk és mégértjük egymást akkor bele kell vágni a dologba, legfeljebb szerzek egy barátot?



2014. júl. 27. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Járásnak nevezik azt a folyamatot, ahol igazán megismered a másik felet. Persze ehhez kell egy alap vonzalom, nem valami jöttmentet kell "kipróbálni". Aztán idővel kialakul. Én még hozzá tenném azt is, hogy az együttélés is fontos. Akkor derülnek igazán ki a rigolyák. :D Persze ez egy tini kapcsolatban nem lehetséges legtöbbször.
2014. júl. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Egyszerű: Olyan nem létezik! :((

Mindenki "unalmassá" válik egyszer

A jó kapcsolatokért folyamatosan dolgozni kell. :((

2014. júl. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Érezni fogod. Minden porcikádban.
2014. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem én, hogy tenni kell a jó kapcsolatért, de mivel még nem voltam igazán szerelmes így félek attól, hogy az első lánnyal akivel beszélgetek rögtön azt gondoljam hogy biztos ő az.

Vagy a vonzalom mennyi idő alatt alakul ki egy fiú és egy lány között.

Találkozo vele, beszélgetünk, és csak jön az ismerkedés során.

Lehet hogy ezek hülye kérdéseknek tűnnek, de mivel nincs benne tapasztalatom, így nem tudom hogy működik.


Vannak esetleg itt olyanak, akik nem olyan rég léptek kapcsolatban a párjjukkal és tudnak erről mesélni, hogy is történt, történik.


20F

2014. júl. 27. 14:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Igaz nem tegnap történt, de attól még emlékszem rá.

A vonzalom nálunk nem "kialakult", hanem szinte első pillanattól kezdve ott volt. Egyszerűen egymásra néztünk és tudtuk, hogy itt lesz valami. Mentek maguktól a dolgok, nem kellett erőltetni semmit, nem kellett egymásnak könyörögnünk semmiért, egyikünk se kacsingatott kifelé, bizalom és őszinteség megvolt rendesen.

Igaz a kapcsolatnak már vége, de nem volt rövid és nálunk inkább barátságból alakult ki. Illetve inkább amolyan együtt is voltunk meg nemis. Nem mondtuk ki korán hogy együtt vagyunk, barátok voltunk, de egyikünk se kereste más társaságát.

Szóval szerintem a lényeg, hogy nem kell fejest ugrani egy kapcsolatba, hanem ismerkedni kell rendesen, aztán úgyis látszik hogy hajlandó-e többre a lány vagy te is érzed-e ugyanazt. Ami kellemetlen, az nem jó, de ahol mennek a dolgok, ott egész szép a folytatás.

2014. júl. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!