Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Értelmes, rendes lányok! Mi...

Értelmes, rendes lányok! Mi az amit értékelték egy fiúban?

Figyelt kérdés
Külső vagy belső? Vagy mindkettő? Mitől tartotok egy fiút "alkalmasnak" egy párkapcsolatra?

2014. júl. 27. 14:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Mind a kettő fontos :)
2014. júl. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:

A belső a legfontosabb legyen udvarias kedves megértő és ami számomra a legfontosabb legyen jó humora :)

Fontos azért szerintem az is hogy néz ki, bár nekem nem számít de azért ne legyen kövér és nagyon ronda :D

2014. júl. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a belső értékek a fontosak. :)
2014. júl. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Minden lány azt fogja írni hogy a belső a fontos, ezt el ne hidd :-D és nem azt mondom hogy direkt kamuznának csak saját maguknak sem tudják ezt beismerni, de tudat alatt minden lánynál a külső az elsődleges, utána jön a stílusa, személyisége, majd ha ez is oké, csak utána fog belemenni egy mélyebb ismerkedésbe ahol a belső a lényeg . Én is így csinálom, és azt vettem észre 10 lányból 9 szintén és most a fiatalabb generációról beszélek .
2014. júl. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

De igen! Higyje el nyugodtan!

Fontos a külső, de nem ez alapján választok párt.

Kit érdekel hogy néz ki, ha egy bunkó.

Mire megöregedünk, minden ember ugyanúgy néz majd ki. De eggyütt élni csak egy kedves normális férfival lehet.

2014. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Annyira bírom, hogy a pasi jobban tudja mit gondol egy nő.

Nekem is a belső értékek a fontosabbak. Sőt, a mostani barátomat első látásra egyáltalán nem találtam vonzónak.

2014. júl. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

mindkettő fontos


személyiséget tekintve "alap" elvárások nálam:

őszinteség, hűség, nyílt kommunikációra való készség, elköteleződésre való készség, bizonyos szintű önismeret, önirónia megléte, szeretet adása/elfogadása (tapasztalataim szerint sokaknak ez is gond), legyenek elvei, de ne ítélkezzen, ne legyen farizeus stb. (túlzottan liberális sem, de ezt hosszú lenne kifejteni), szeresse és tisztelje önmagát és másokat


külsőre fontos:

egészséges táplálkozás (semmi cigi, alkohol ésszel) + minimális sport - ezekkel már együtt jár egy egészséges külső, szerintem

szőrtelenítés/szolárium fujj a részemről (ha kevésbé szőrös alapból egy férfi, az nem baj, csak ha van, jó, ha nem szedi)

a rockeres külső nálam mindig is nagy kedvenc volt: az erős, egészséges hosszú férfi haj bőr szereléssel/bakanccsal...na, hát az nyamm nyamm :D


Ja, ami a párkapcsolatra való alkalmasságot illeti, a belső részre vonatkozó dolgok nélkül szerintem nem működik egy kapcsolat jól, külsőben meg az ápoltság/egészséges életmód az "elvárható", a rocker külső a ráadás nálam, mondhatni a gyengém, de tetszett már mindenféle stílusú férfi, üzletember megjelenésűtől kezdve rapperen át minden (a férjem mondjuk rocker, és nem bánom)

2014. júl. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
5# Miért kell ez az álszenteskedés és prűdség ? Mindketten tudjuk hogy ez nem igaz :-) Igenis fontos a külső, mert te se jönnél össze egy 150 centis, állandóan önmagát sajnáltató pattanásos, szemüveges, görbehátú alakkal.
2014. júl. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Ki az álszent, és ki a prűd? Írta ő is hogy fontos a külső.

Fontos hát! De a belső is nagyon, de ez a kettő nem egyenlő mértékben fontos ;)

2014. júl. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

9# De most az ismerkedés legelejéről beszélek, akkor még fogalmad sincs a másik belsőjéből csak a külsőt látod. Ez az első benyomás, és az első benyomás nagyon fontos és az álszent aki ezt tagadja!


L

2014. júl. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!