Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok van kedvetek ismerkedni...

Lányok van kedvetek ismerkedni 18 éves izmos pasival? (BP )

Figyelt kérdés
privi ;)

2014. júl. 27. 21:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen, viszont a nagy átlag 25-30 év alatt még nagyon gyerekes bizonyos témákat illetően. Ők pdig ebből adódóan messze nem férfiak. De igen, tiszteletem annak, aki fiatalabb kora ellenére is kellően érett felfogású.
2014. júl. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"5-ös. 25 éves vagyok, de már 18 évesen is a 25-30-as korosztálytól tekintettem férfinak a férfiakat. Alatta csak kisfiúk, mind külsőre, mind érettségben."


Mit értél el az életedben, amitől ennyire el vagy szállva angyalom? Én többet életem meg idáig (20+), mint sok más ember egész élete alatt. Arról meg ne is beszéljünk, hogy az átlag ember tudása elhanyagolható az enyémhez és nem, ez nem arrogancia csupán gy.ökér kijelentésedre válasz.


Imádon, amikor a kerge fehérnépek azt hiszik, hogy a biológiának köszönhetően ők sokkal értebbek, a másik nemnél. Ez csak apakomplexus, ha szerencséd van, akkor idővel kinövöd.

2014. júl. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg én is túl sokat éltem meg már gyerekként is, amitől (sajnos) már tizenévesen is jóval érettebb voltam a koromnál.
2014. júl. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

esküszöm amilyen peches vagyok mostanában...én már az itteni ismerkedésre is vevő lennék:D


egy sportos,izmos lány;)

2014. júl. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha meg aktualis akkor irj nyugodtan :D
2014. okt. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!