Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találok olyan Nőt aki...

Hol találok olyan Nőt aki pasi nevekel van tetoválva? Egyedül olyan nőnél lehet esélyem ment én Női nevekel + cikis szövegekel vagyok tetoválva

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 05:25
 1/2 anonim ***** válasza:

kepet a nevekrol.

peldat a ciki szovegekrol.

legyszi.

2014. júl. 29. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van pár megoldás...


Az egyik a lézeres tetkóeltávolítás kicsit drága, rohadtul fáj és idő, mire helyrejön majd a bőröd. Tenyérnyi vízhólyagokra számíts, persze felülettől függ.


Lenyúzás. Ez sem olcsó és ha nem tapasztalt sebész végzi, akkor örökre megmarad a nyoma. Lenyúzzák az érintett bőrfelületet, majd a te bőrödből tenyésztett bőrrel pótolják, esetleg seggről, combról vesznek bőrt.


A harmadik talán a legolcsóbb, bár az em 10 forint...

Elmész egy tetoválóművészhez. De tényleg művész legyen, ne zugtetkós. Megmutatod neki, mit szeretnél eltűntetni, megbeszélitek mi az amit szeretnél és egy másik tetkóval mesterien eltűnteti.


Az első és a harmadik módszert személyesen láttam is, mindkét esetben jó munkát végeztek.


Ez a tetkó hátránya. Nekem is van, de olyan, amit nem bánok meg majd 30 év múlva sem. Szóval nem varrattam magamra mindenfélét. Az eddigi életem meghatározó élményei (jó is rossz is) egy képbe van sűrítve a hátamon. Aki ismer tudja mit jelent az a kép én tudom mit jeleni, illetve miket és büszkén viselem, elvégre az életem van a hátamon. Perzse a kép utalásokat tartalmaz, nem konkrét eseményeket. Csak hogy egy példát mondjak, a tetkó bal alsó része két krosszmotoron ülő csontváz, sisakkal a fejükön. Gyerekként a két legjobb barátommal elkezdtünk motorozni, sajnos kettőjüknek ez lett a veszte. Egyikük 17 másikuk 21 éves korában vesztette életét, motoron. Szóval ilyesmi a kép. Ezt biztos nem bánom meg, hogy magamra varrattam, sőt emléket állítok nekik ezzel, míg élek...


Persze nem ítéllek el, ki lennék én, hogy egyáltalán megtegyem... nekem is volt sok ilyen ötletem, de inkább átgondoltam többször is, mindhogy olyat varrassak magamra, amit évek múlva megbánok...

2014. júl. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!