Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bejelöljem a banki ügyintéző...

Bejelöljem a banki ügyintéző csajt fb-on?

Figyelt kérdés

Vagy ez nagyon gáz? Ti csináltatok már ilyet?

Röviden: ma voltam bankban pénzt betenni, hoztam a szokásos bunkó,le**om sítusomat , de úgy láttam h a csajszinak bejött , sőt! A végén még egymásra is mosolyogtunk,ami biztos neki is szimpi volt,mert sztem látta h nem voltam épp barátkozós hangulatban. Jah amúgy, fb-on már megtaláltam..


21f



2014. júl. 29. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Banki alkalmazott nem lehet a facebookon majd kirúgják:)
2014. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
amúgy,ha szerintetek sokan bejelölöik őket mondjuk,és lehet már a hótcipőjük tele van vele,akkor nem fogom bejelölni. Elvégre nem zaklatani akarom..
2014. júl. 29. 15:16
 3/12 A kérdező kommentje:
miért ne lehetne? Ez sztem hülyeség. Múltkor okmányirodából találtam meg rajta nőt,az pedig állami hivatal..
2014. júl. 29. 15:16
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne, egy próbát megér szerintem
2014. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
bank, válogatja a feleségemnek nem engedik
2014. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de egy közalkalmazottnak a munkakörébe tartozik az ügyféllel való mosolygás :)
2014. júl. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Attól félek,hogyha mégse jelöl vissza, akkor többet nem fogok oda menni :D Van több oylan bank is a városban,de amibe szoktam menni,az pont vmi techinkai dolog miatt nem volt nyitva és ezért mentem a másikba.. Mondjuk ha meg visszajelöl,akkor emg lehet h mindig odamegyek majd.. hát nagy dilemma.. :D
2014. júl. 29. 15:22
 8/12 A kérdező kommentje:
egyrészt nem közalkalmazott,mert nem állami cégnél van. Másrész a közalkalmazottak (apeh,ocsmányiroda) köztudottan nem a mosolygásról híresek. A bankban való igaz h szoktak mosolyogni, de ott se feltétlenül úgy h elég bunkó velük az ember(én) Nah mindegy,majd meglátom,kösz a válaszokat!!
2014. júl. 29. 15:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Igazad van rosszul írtam, nem közalkalmazottat akartam hanem ilyen kiszolgálót és ügyfelest. Ezeknek kötelező mosolyogni és kedves lenni az ügyféllel, még akkor is ha bunkó vagy. Az ilyeneket ne értsd félre :)
2014. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Bejelölöd és megpróbálod. Sokat nem veszíthetsz maximum visszautasít és mindketten élitek az életeteket ahogyan eddig. De ha nem jelölöd be akkor meg tök sokáig benned lesz az hogy mi lett volna HA....
2014. júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!