Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A tini lányok nagy része...

A tini lányok nagy része miért viselkedik ilyen ellenségesen, ha egy fiú tök normális, érdeklődő stílusban bepróbálkozik náluk?

Figyelt kérdés

2014. júl. 29. 23:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
5ös, sajnos muszaj elutasitonak lennem ( ELUTASITONAK es nem bunkonak) mert ha gy "beprobalkozasra" kedvesen reagalok tobbnyire into jel lehet a fiu szamara hogy szabad a palya pedig nem :)Vagy az egyszerubb nem jossz be neki ezvan! Ha kedvesen reagalna le, aztan meg fakepnel hagy az a baj
2014. júl. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

vszeg, mert ami neked normális, az egy lánynak tenyérbemászó és idegesítő. legtöbbször itt van a kutya elásva. :D de az is lehet, hogy szerencsétlenül jártál eddig a lányokkal, rosszakat fogtál ki.

vagy nem vagy tini már, és ennek ellenére mégis éretlen tinilányoknál próbálkozol, ami megint csak szánalmas.

2014. júl. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy több ezer lánynál bepróbálkoztál volna, nem állíthatsz semmit biztosra. :D

Másrészt pedig teljesen relatív a "tök normális, érdeklődő" stílus.

Amit te érdeklődőnek gondolsz, az talán már zavaró és nyomulós egy lánynak. Valószínűleg a stílusoddal van a baj. Nem kell rögtön rápróbálkozni a dolgokra. Ugyanis a NORMÁLIS lányok azt kedvelik, ha elsőnek csak közvetlen kapcsolat kialakítására törekszel. :) Nem értek egyet egy előttem válaszolóval, hisz igenis szeretik a lányok a bókolást, csak nem szabad túlzásba vinni. Csak olyan téren dicsérd meg, amelyen tényleg úgy is gondolod!

Egyébként meg speciel nekem is rengeteg konfliktusom volt pont emiatt a "tök normális, érdeklődő stílus" miatt. Nem is tudják sokszor az emberek, hogy mennyire kellemetlen lehet a másiknak, mikor olyan feltűnően tapadnak. Természetesen ilyenkor a lehető legfinomabban próbálok én is reagálni, de ebből lássuk be, senki sem jön ki jól. Ne haragudj meg ezért senkire, inkább csak légy kicsit visszafogottabb, ha legközelebb egy lánnyal beszélsz és fogd fel tanulságként! :)

Persze ez csak az én álláspontom, talán akadnak itt használhatóbb tanácsok is. :D Azért hajrá!

2014. júl. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 AdWise ***** válasza:
100%

Azért mert nap mint nap többször is bepróbálkoznak náluk, és ezzel szűrik ki legegyszerűbben a töketleneket.

Ezt a szakértők "Shit test"-nek hívják.

2014. júl. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!