Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan találjak rá a jóképű...

Hogyan találjak rá a jóképű pincérre?

Figyelt kérdés
Néhány napja voltunk egy panzióban pár napra wellnessezni, és ehez a helyhez tartozott egy étterem is. Többször ettünk ott, és már az első alkalommal feltűnt, hogy a pincér szerintem iszonyat jóképű. Azóta már eljöttünk onnan, de nagyon szomorú vagyok, hogy nem láthatom többet, azt hiszem beléestem. Már az étterem honlapját és minden lehetséges honlapot megnézten neten, de még Facebookon sem találtam meg. Hogyan találhatnék rá valahogy mégis?:( (a válaszokat előre is köszönöm, tudom, ez nagyon hülye kérdés volt, csak elkeseredett vagyok...)

2014. júl. 30. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el az étterembe megint,és ha ott van akkor ismerkedj meg vele ennyi.
2014. júl. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keresd meg az étterem facebook profilját és nézd meg kik jelölték ismerősnek. Valószínű a pincér is közöttük van
2014. júl. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már megnéztem, de egyszerűen nem találtam semmit:(((
2014. júl. 30. 16:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel az éttermet és kérdezd meg a pincér nevét, vagy írj nekik egy e-mailt és ott kérdezz rá. Mond el melyik nap voltatok. Lehet nem adhatják csak úgy ki, de egy próbát megér.
2014. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Senkit nem találtál aki ott dolgozik és kiírta fb-ra? Ismerősei között keresgélnék.. :D
2014. júl. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!