Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedési szakaszban mennyir...

Ismerkedési szakaszban mennyire számít nektek a másik fél otthonának kinézete?

Figyelt kérdés

Természetesen a belsőre gondolok. Nálatok mennyire fontos? Nyilván nem ez a legfontosabb egy alakuló kapcsolatnál, de azért egy kis szerepe mégis csak van.

Fontos, hogy minden szinte tökéletes legyen? Inkább úgy kérdezem, mi az amit vártok első alkalomkor az illető otthonával kapcsolatban?

Ne értsetek félre, nem vagyok anyagias, sőt, inkább ez ilyen rejtett félelem, hogy mi van, hanem fog tetszeni a következő barátnőmnek a lakás mondjuk. Sajna nem vagyok milliomos, de törekszem azért az újítgatásokra, de sok mindent kell még.



2014. júl. 30. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar, ha régies, attól még lehet egy lakás szép, a lényeg az, hogy tiszta legyen, ne legyen büdös.
2014. júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem fontos, hogy milyen a lakása belül. Ne legyen mindenhol por, szennyes ruhák stb. Csak ezek zavarnának.

:)

2014. júl. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem ebből a szempontból egyedül az érdekel, hogy az illető mennyire él tiszta környezetben, rendet tart-e maga körül stb :)
2014. júl. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy így látjátok. :) Sajna mostanában akkor csak én fogtam ki felszínes lányokat. :/
2014. júl. 30. 18:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a fontos, hogy rend legyen, ne egy koszfészekbe menjek, ennyi. :)
2014. júl. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!