Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A társkeresőkön való sikertele...

A társkeresőkön való sikertelenség elvette az önbizalmamat, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pasiként lesújtott, amit társkeresőn tapasztaltam. Rendes, legjobb képek, kitöltött adatlapok, normális levelek, ééés... 90% nem reagált semmit. Akik megnyitották az üzeneteimet, a fele nézett egyáltalán rá (!) az adatlapomra.

Tudom, nem jöhetek be mindenkinek, de hogy ennyire nem, most kicsit letaglózott... :( most élőben is alig merek közeledni valakihez, mert nem vagyok helyes, de talán átlagos sem, pedig sportolok, adok a külsőmre, van rendes munkám


2014. júl. 30. 21:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
akkor hol vannak, akik társat keresnek (és tesznek is érte valamit?)
2014. júl. 30. 21:59
 12/15 anonim ***** válasza:
könyvtárban, buszon, vonaton, villamoson
2014. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Én fent vagyok lányként egy ilyen oldalon és volt pozitív tapasztalatom...igaz sosem hittem ebben de barátnőm javaslatára regiztem (aki élete párját ott lelte meg, már volt esküvő gyerek stb.) szóval alakult ki onnan megismert pasival éves kapcsolatom...igaz azóta csak az idióták találnak meg de semmi sem lehetetlen csak nem kell rágörcsölni a dologra mert már csak azért is elkerül ;)
2014. júl. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha egy nő már azért szimpatikusnak talál, mert helyesen tudok írni, akkor milyen értelmi színvonalat vársz el egy társkeresőtől? Bár lehetne ez is egy erősséged! :D
2014. júl. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
akkor könyékig lennék a ...... mert abból mindig kitűnő voltam
2014. júl. 30. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!