Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudnátok mondani ingyenes,...

Tudnátok mondani ingyenes, fizetésmentes társkereső oldalakat, ahol aktív tagok vannak?

Figyelt kérdés

2014. júl. 30. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Az véleményem:


- Love.hu: bár itt is van lehetőség extra dolgokat venni pénzért, de szerintem itt a legaktívabbak a tagok. Nekem akkor is írnak bőven, mikor nincs VIP-m, pedig duci vagyok és nem tipikus szépség.

- Badoo.com: itt is van lehetőséged fizetni, de itt sem kötelező. Ezen az oldalon szintén nagyon aktívak a tagok, nekem itt nincs semmilyen plusz vásárolt kreditem, mégis rám szoktak írni.

- Randivonal: Ezt olyan szinten nem bírtam használni, hogy töröltem is magam 2 hét után. Idegesítő, mert itt aztán tényleg mindenért fizetni kell, ha kellemesen akarod használni az oldalt. Nem ajánlom.

- Csajok és pasik: ha nem fizetsz, akkor szerintem ezt is iszonyat idegesítő használni.


Én a love.hu-n és badoo-n vagyok fent. A véleményem amúgy csak az aktivitás és a használhatóság fényében írtam, az más kérdés, hogy régóta fent vagyok, mégsem találom a szellemileg hozzám hasonló párom.

2014. júl. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A badoo-n én is fent vagyok, az nekem is tetszik! :) A love.hu-t pedig eddig még nem ismertem.
2014. júl. 30. 21:50
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes válaszodat! :)
2014. júl. 30. 21:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Szívesen. :)

Az a lényeg, hogy szűrd ki az idiótákat, mert azok ott szép számmal vannak, de pl. én sem tartom magam idiótának és komoly kapcsolatot is keresek és ott is vannak szerintem ilyenek pasiban is, csajban is, csak meg kell találni.

Sok sikert. :)

2014. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is komoly kapcsolatot keresek és én kerülöm az idiótákat, azok valahogyan mindig megtalálnak... :D
2014. júl. 30. 23:03
 6/7 anonim válasza:
Eropolis
2014. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tekram válasza:
én mind a kettön fent vagyok , komoly kapcsolatot keresek , szerintem átlagosan nézek ki és csesznek még csak vissza irni is az emberek :D esetleg nem akartok ismerkedni ? :DD 19F
2015. júl. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!