Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk az miért baj ha egy...

Fiúk az miért baj ha egy lánynak csak a jóképű, sportos fiúk kellenek?

Figyelt kérdés

Miért kell ezért utálkozni, minden riherongy k***vának elmondani? Rosszindulatoskodni ha nem jön össze mégse a pasival, hogy úgy kell neked maradj is csak egyedül, stb?

És NEM, nem csak ezen a weboldalon tapasztalom, hanem a való életben is.

Ti akkor miért a szép lányokkal akartok ismerkedni, miért utánuk fordultok meg az utcán, ti miért nem belső értékek alapján jöttök össze csúnya lányokkal?


2014. júl. 31. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mert én egyik sem vagyok! brühühü :(
2014. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jogosjogos
2014. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Ez valóban jó kérdés :)) Én nem ítéllek el, ez a normális, mi is ezt csináljuk ;)
2014. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
ri bi
2014. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem is merek veled egyet érteni, hisz lány vagyok,. A csak az erős, de akárhol vagy, először a férfi külsejét látod, ránézésre, nem tudhatod, hogy egy srácnak milyen a személyisége, így nyilván azzal szemezel, annak küldöd a jeleket aki tetszik. Ez a sok, siránkozó fiú itt, sajnos nem tudja felfogni.
2014. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Én lány vagyok, és speciel a rocker fiúkra bukom, vagy azokra, akik egyéni külsővel, valamint életfelfogással rendelkeznek. Kinek kellenek a páwa srácok, mikor sokkal értelmesebbet is ki lehet fogni. Ha ilyen szűk látókörű valaki, azt nagyon meg fogja szívni... :)
2014. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

azzal nincs bajunk hogyha valaki kedvesen visszautasit, de elég sokat hallottam olyanról, hogy valakinek olyat mondtak h "ronda vagy" "inkább a halál" stb., és ezek miatt a társadalomnak kialakult az a tévhite, hogy minden külsőséget igényló lány ilyen

mellesleg a társadalom és a kultúra belénk nevelte, hogy a lányoknak nem a gazdagség és a külső számit, hanem őket csak az érdekli hogy milyen kedves vki stb., ha valaki ennek nemet mond, azt abnormálisnak tekintjük... pl. szépség és szörnyeteg, quazimodo (nemtom hogy kell irni, rómeó és júlia

tehát ne minket hibáztass, a kor és a kúltúra miatt vannak ilyen problémáid

2014. júl. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%

Mert szerinted az összes srác úgy születik,hogy jóképű és sportos?Tudod te is a választ... Nyilván akkor nem lenne ez probléma.

Ha felszíneskedtek,akkor igen megérdemlitek,ha nem jön össze.Igen a való életben is ez van,és remélem minél több ismerősötök mondogatja ezeket a fületekbe,hátha egyszer még talán el is gondolkodtok rajta végre.

Tudod ez miért nem állja meg a helyét?Mert a lányoknak a srácok maximum 20 százaléka tetszik ténylegesen,míg a srácoknak a lányok 70 százaléka tetszik kívülről.Nos akkor számolj utána a dolgoknak.Ráadásul a srácok tapasztalataim szerint sokkal engedékenyebbek külső szempontjából,náluk ez nem annyira fontos,míg a lányoknál ha nem vagy jóképű,akkor már mehetsz a levesbe,és egyedül maradsz.

Ha szerinted ez így jó,akkor csak gratulálni tudok.Meg ha megnézed a mai világban a szerinted "csúnya" lányoknak is simán jut pár,míg a srácok között aki már átlagos kinézetű,az már szintén egyedül marad.

És ez min alapul?A genetikán,amiről nem tehetsz,hogy milyennek születsz.Ennyit erről...

2014. júl. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Mert szépnek születik egy lány általában, míg kigyúrt izmos testhez több évnyi kemény és drága életmód szükséges.
2014. aug. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
37%
#8 már bocs de ez általában fordítva van hogyha skálán értékelnénk akkor egy 10-es srácnak nem fog kelleni egy mondjuk 7-es lány míg a lányok nem kis része náluk csúnyább fiú mellett köt ki. egy fiú általában nem néz rá olyanra aki nincs egy szinten vele. és igen vannak lányok közt is ilyenek (általában a 10-esek, 9-esek közt, de ismerek olyat is aki kb 4-5-ös és iszonyat felszínes) de én még nem láttam olyan párt ahol egy jóképű srác egy bányarémmel lett volna. szóval a százalékaid kicsit el vannak tájolva.
2014. aug. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!