Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a franc van? Ugye ez csak...

Tiiimiii kérdése:

Mi a franc van? Ugye ez csak futó fellángolás?! Van egy srác, mindössze párszor max 4 szer találkoztunk, eleinte közömbös volt, persze állati aranyos de nem szúrt szemet, de 3. találkozásnál elég komolyan elbeszélgettünk és szimpatikussá vált.

Figyelt kérdés

Igazából az van, hogy nem non-stop jár a fejembe, de ha beszélünk, vagy látom, vagy chattelünk, alig bírom kiverni a fejemből, és mikor találkoztunk tegnap azt éreztem hogy meg állt az idő.

De nem hiszem hogy érez vonzalmat, meg barátnője van meg állati okos és sikeres, nem hiszem hogy érdekelné egy olyan lány mint én, de igazából most az érdekel hogy ami benne játszódik le az mi?


2014. aug. 1. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Először te is csak külső alapján ítéltél, aztán a beszélgetés miatt lett szimpatikus.
2014. aug. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:
megérezte a vonzalmadat és egy kis potya hencepuncására hajt
2014. aug. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
NEm hiszem, vagyis ennél én többnek gondolom, a fiú intelligensebb. Igazából 3 havonta egyszer látjuk egymást,és ő szokott keresni, de abszolút szerintem csak barátnak lát, de nem ez izgat, hanem hogy én miért érzem azt hogy ha vele vagyok nem akarom hogy vége legyen, hogy néha nem tudomkiverni a fejemből és az ilyen buta dolgok.
2014. aug. 1. 17:31
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg nem külső miatt nem figyeltem fel rá, csak mert nem ismertük egymást és szalagavatós próbákon találkoztunk,mellettünk álltak és nem feltétlen azon voltam hogy kapcsolatot építsek hanem hogy jól érezzem magam
2014. aug. 1. 17:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem teljesen egyértelmű, hogy a legjobb úton vagy, hogy beleszeress?? Erre meg felesleges miérteket keresni, meg hasonlók. Nem igaz, hogy ilyen egyszerű megállapításhoz mi kellünk, ennyire buta nem lehetsz..
2014. aug. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok beleszeretni azt vártam hoy valami kiábrándító dolgot mondtok vagy valamit ami egyenlő azzal hogy ne gondolj többet mert ez nem szerelem, amagyar pesszimitásra vágytam
2014. aug. 1. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!