Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 12-15 évs meleg vagy bi fiúk...

12-15 évs meleg vagy bi fiúk beszélgetni, ismerkedni? 14/F (meleg)

Figyelt kérdés

2014. aug. 2. 18:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Na remélem ez az utolsó csak viccnek szánta, de ha nem, ajánlom a 2. válaszoló válaszát a figyelmedbe... És igen, ez nem csak hogy undorító, de még pedofil is!
2014. aug. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Szia, írtam neked, amúgy ha valaki akar beszélni írhat :D És egyetértek az utolsóval... 15/f
2014. aug. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
16 már nekem egy kicsit sok de csak azért mert velem egykorúakat keresek, de azért köszi h írtatok :)
2014. aug. 4. 19:14
 14/23 anonim válasza:
Irhatsz :)
2014. aug. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Pedig bizony komolyan írtam!

43 éves vagyok és vonzódom a 14-18 éves korosztályhoz. Ez sem nem törvényellenes, sem nem pedofil. A saját érdeklődésem nem káros, mivel soha nem hazudok a koromat illetően és sosem vagyok erőszakos senkivel. Emellett tudok helyesen írni, igényes vagyok magamra és a partneremre is.

Tagja vagyok néhány facebookos ismerkedő csoportnak, sokszor iszonyatosan szégyellem magam amiatt, ami ott folyik. Pénzért szexelő tinik, fogatlan, ápolatlan harminc-negyvenes pasik kínálgatják magukat, amitől hányingert kapok, ráadásul egyetlen mondatot sem tudnak helyesen leírni.

Nekem évek óta nem volt senkim, talán ezért. Még azt sem tudom elviselni, ha valaki dohányzik, hiába lenne minden másban megfelelő.

Na elég a sírásból, leírtam, amit akartam, lehet köpködni :)

2014. aug. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Én megragadom az alkalmat, és köpködök! Akkor is, hiába írod le, hogy mennyire igényes vagy meg minden, egy 40+-os ember ne akarjon semmit egy 14 évestől... Keressen mindkettő korosztály saját korabelieket. A többi meg rendellenes
2014. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

nem ezt a 43 évest kell köpködni, mert ahogy mondta igényes, nem erőszakos stb. mert normális és igényes, és nem homofób stb. az hogy a timikre bukik az egy dolog, de legaláb felvállajlka, inkább azoknak kéne beszólni akik kisfiúkat erőszakolnak mg 50 éves léttükre. hallottam már olyat is h egy felnőtt férfi ráírt egy 14 évesre h fogadja be bébicsősznek, és amikor a szülők elmennek este, akkor csinálhatják a hálószobai kalandokat... az ilyet kéne cseszegetni, nem a normális rétget.


kedves 43 éves, biztos h mgtalálod azt akit keresel, nem hiszem h egy tinit de egy másik igényes és normális felnőtt férfit biztos :) sok szerencsét !!!

2014. aug. 6. 23:17
 18/23 anonim válasza:
Irj 13f/bi
2014. aug. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
16 bi fiu nem jó ismerkedni?
2014. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
13/f Budaörs
2014. szept. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!