Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy nő és egy férfi titkon...

Egy nő és egy férfi titkon kedvelik egymást, ám nem küldenek egymásnak jeleket, egyik sem mer lépni, szerintetek létezhet ilyen?

Figyelt kérdés

Dido énekesnőnek van egy videoklipje White Flag címmel, megnéztem és feltettem magamban a kérdést, hogy vajon létezhet a világon olyan kölcsönös szerelem, amiről egyik fél sem tud?


Video: www.youtube.com/watch?v=j-fWDrZSiZs


2014. aug. 2. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Hiányzik egy l betű a didoból.
2014. aug. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát szerelem nem biztos, de kölcsönös, ám ki nem mutatott vonzalom biztosan. [Azt hiszem] volt már benne részem. Elég sajátosak a körülmények és nem osztanám meg senkivel, de létezhet ilyen, igen.
2014. aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet ilyen. Amikor nem hiszik hogy van a másiknál esélyük, így nem is kezdeményeznek, mert minek, nem akarnak csalódni.. pedig csak lépni kéne.
2014. aug. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen! Tapasztalat :)
2014. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#1.) Te perverz, imádom az ilyet :D

Amúgy meg miért ne lehetne? Valahol láttam (asszem 9gag-en) hogy, habár a szövegre nem emlékszem pontosan, de a lényege kb ez: "Halál és szex, ha tudnád, hogy hányszor voltál már épp csak centikre/pillanatokra tőle"

2014. szept. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
létezhet ... saját tapasztalat ... évekig nézegettük egymást, mindkét részről megvolt a vonzalom ... kb tíz év után egy véletlen hozott össze minket ... szép történet volt, de addigra mindketten házasok voltunk és lebuktunk ... vége lett ... ha néha találkozunk és meglepődve konstatáljuk, hogy változatlanul megvannak az érzelmek ... pedig már egyikünk sem fiatal
2014. szept. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!