Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan, aki itt ismerkedett...

Van olyan, aki itt ismerkedett meg egyik barátjával, barátnőjével, lánybarátjával? Miért "jó" itt ismerkedni? Kíváncsi vagyok. Ja, akkor kipróbálom. Aki szeretne írjon 19 éves Pesti srác vagyok. Felesleges hülyeséget nem írok ide ismeretlenül.

Figyelt kérdés

2014. aug. 2. 21:35
 1/3 Kerida ***** válasza:

Én még ugyan nem szedtem itt össze senkit... de akikkel levelezésben állok azok nagyon szimpatikus emberek. Mindegyikük nagyon kedves és értelmes. Ha nem laknának tőlem messze párral szívesen találkoznék is.


Azért jó itt ismerkedni van közös téma. A megkeresések nem random jönnek, hanem felfigyelnek egy kommenttel és ennek kapcsán elmélyíthetjük a nézeteinket.


Szóval nekem eddig csak pozitív tapasztalatom van az itteni emberekkel kapcsolatban.

2014. aug. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én beszélgettem/beszélgetek sok emberrel, vannak köztük olyanok akikkel hónapok óta jóban vagyunk és olyanok is akikkel találkoztam már.

A többsègük férfi, de kedves, intelligens, normális emberek, jó velük beszèlgetni :)

2014. aug. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyik legjobb barátnőmet itt ismertem meg. :)
2017. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!