Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy ha egy...

Miért van az hogy ha egy olyan lányt látok pasival aki előtte nem tetszett azt szebbnek látom, amelyik csaj meg teszett és összejön egy pasassal az meg "megcsúnyul" a szememben?

Figyelt kérdés
2014. aug. 3. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
hat nagyon jo kerdesO.talan egy minimalis feltekenyseg miatt van ez... vagy nm tudom
2014. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszed el, de ma ugyan ezen gondolkodtam, bocsi az offért, de ezt olvasva elröhögtem magam, hogy nem csak én vagyok ilyen hülye :D Egyébként nem lehet, hogy átértékelődnek a dolgok? Pl csúnyából szép úgy lesz, hogy nézd már, hát kelelt annak a palinak, vajon miért és akkor meglátsz benne esetleg valami szépet, szépből meg csúnya úgy, hgoy hát nem az enyém lett, de nem is baj, nézd már milyen hülyén ül, megy beszél stb. Szóval hogy az után veszed észre benne a negativumokat, vagy általad annak vélt dolgokat. De ez csak egy ötlet...
2014. aug. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is észrevettem már ilyet. (nem magamnál mondjuk :D) Az a lényeg hogy pl egy olyan pasi vagy csaj akit nem tartunk helyesnek/szépnek miután szerez egy barátot/barátnőt szebbnek meg helyesebbnek látjuk és többen érdeklődnek ezután íránta :D Sosem tudtam hogy miért szóval én is kiváncsi vagyok a válaszokra :D
2014. aug. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem tudom srácok én valahol olvastam, hogy ez valami tudományos tény, hogy jobban kell valami ha konkurencia van.

Amugy én csak azt vettem észre, hogyha egy fiu aki nem tetszett annak lesz barátnője, akkor valamiért helyesebb lesz...:D

ezek szerint nem csak én vagyok ilyen hülye :D

2014. aug. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!