Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leszbikus, biszex lányok,...

Leszbikus, biszex lányok, nektek milyen a nőideálotok, milyen lányok tetszenek? Nekem pl a kislányos, szép, szőke, kék szemű cuki lányok illetve az igazán dög, fekete hajú, szexi csajok is. Viszont a fiúsabb, laza lányok nem fognak meg

Figyelt kérdés
2014. aug. 3. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Barna haj, a többi mindegy. De én teljesen hetero vagyok, viszont, ha fiú lennék őket nézném meg. :)

Remélem nem baj, hogy írtam. :)

2014. aug. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igazándiból a teltebb lányok fognak meg. Inkább a "vezető típusok".
2014. aug. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem a természetes vörös, laza, vagányabbak. Akik okosak.
2014. aug. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Inkabb a lazabb, fiusak, akik szeretnk iranyitani.:)

De ez valtozo, van egy lany aki nagyon tetszik, o nem fius, bar hatarozottan szeret iranyitani.:D

2014. aug. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Magasabb, barnásszőke/barna hajú, kék szemű Cukikák. :-D
2014. aug. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sötét hajú, barna szemű démonok általában. Eddig az előző barátnőim közül csupán egy van, aki szőke hajú és kék szemű. :D
2014. aug. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
En szoke haju barna szemu szep kislanyos lany vagyok. Nalam a szepseg eleg tág nincsenek parameterek csak legyen normal testalkata nem kell fullosnak lennie arcra meg legyen szep es szemszin meg hajszin mindegy felolem lehet kék haja is :))
2014. aug. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A fiúsabb kategóriából a dandy jelleg jön be nagyon, ez a deszkás sportos vonal annyira nem.

Bejönnek a gaybear női változatai is, a nagybarab, telt idomú, végzet asszonya típusok is. Tetszenek a vékony lányok is, de ne ez a japán iskoláslány utóérzet legyen, lolitácskák nem tudnak megfogni.

2014. aug. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a vékony, szép mellű lányokra bukok. :) Igazából az nem számít, hogy milyen színű a haja, a szőkék tetszenek, de ugyanúgy tudnék szeretni barnát is.
2014. aug. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!