Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek "jól" csinálom?

Szerintetek "jól" csinálom?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok.Eddig két hosszabb kapcsolatom volt.Az egyik 9 hónap,a másik több mint 1 évig tartott,pár hete lett vége.ez az utóbbi két évben volt.Előtte sosem csajoztam,ez a két kapcsolat is csak a "véletlenből" jött. Ugyebár most nincs barátnőm.A napokban megismertem egy lányt,akivel közöltem,hogy nem akarok kapcsolatot,ennek ellenére csókolóztunk,megölelt én meg olyan ember vagyok aki akarata ellenére is visszaölel mert szereti ha szeretik.Na most a lány vonzódni kezdett hozzám.

Az exem akivel pár hete lett vége a kapcsolatunknak, közölte velem,hogy hiányzom neki.

Tegnap délután még azzal a bizonyos lánnyal csókolóztam,vagy inkább puszi puszi hátán.Este viszont már mással voltam,és vele is közöltem,hogy nem akarok mást,csak szórakozni (meg is volt rendesen).Továbbá egy másik városból jön le hozzám valaki pár napra,vele konkrétan azért találkozom,hogy lefeküdjünk,és ezt ő is tudja.Továbbá van még egy lány,aki oda van értem,párszor buliban tapi volt,majdnem szex,meg sok csók.

Szerintetek mennyire vagyok hibás abban,hogy szinte mindegyik csaj belém szeret,vonzódni kezd hozzám? Én közlöm az elején konkrétan,hogy nem akarok kapcsolatot,mert volt barátnőm rendesen kikészített.Aztán jön az a szöveg,hogy hülyítem őket,pedig nem,pusztán 18 éven keresztül nem ismerkedtem úgy igazán,és most tör ki belőlem ez.



2014. aug. 4. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megmondod nekik előre, akkor igazából nem vagy hibás. De azért annyit tehetnél a többi lány érdekében, hogy ha látod, hogy elkezd kötődni hozzád, akkor nem szórakozol vele tovább, hanem valahogy kedvesebben leszereled, és keresel valaki mást.
2014. aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából azt a lépést is megtettem már,és igen helyesen,részletesen elmagyaráztam nekik...nem hazudva.Mégis

ez történt.Mondjuk ez benne van a pakliban.

2014. aug. 4. 17:49
 3/4 Sick Fish válasza:

Szegény Te...

Igen, valamit biztosan jól csinálsz, ha Te magad sem, tudod mit, az még jobb.

2014. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta már kicsit más lett a téma :/ nem kell ez nekem,nem akarok hülyíteni senkit sem.
2014. aug. 4. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!