Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy lánynak írtam egy mondatot...

Egy lánynak írtam egy mondatot, hogy "szeretném zavarni egy kérdéssel" A válasz az volt, hogy mondjad és egy smile ami az volt, hogy elpirult. Kétszer beszéltem vele Ebben az évben összesen. Szerintetek van nála esélyem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kocka
2014. aug. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kocka az mit takar ebben a kérdésben?
2014. aug. 4. 17:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ne magázz sose egy nőt.


nem akarok általánosítani, de rossz a hozzáállásod. van egy ranglétra ami a következőkből áll:


felnézés

egyenlőség

lenézés


Ezt a 3-at nem olyan értelemben értem, hogy milyen csaj ő, hanem úgy, hogy hogyan állj hozzá.


És sose nézz fel egy nőre, legalábbis addig ne, míg nem a barátnőd! Ha ezt megszeged hidd el, egész életedhez keserűen fogsz hozzáállni.


A másik két taktika 99%-os sikert arat (legalábbis ezen a ponton), ott te döntöd el hogy egyenlő félként, vagy lenézve közelíted meg, mindkettő hatásos tud lenni.


Az egyenlőség megnyilvánulása:

=> Megpróbálod nőként kezelni őt, flörtölsz vele, közeledsz hozzá, de csak akkor ha ő is viszonozza.


Lenézés megnyilvánulása:

=> Legtöbb példa ovodában is megfigyelhető, kezdő reakcióként mikor még magunk se voltunk tisztában azzal, hogy mit is érzünk, megpróbálsz vele bunkó lenni, téped a haját stb. Ovodában sose éreztetted azt a másikkal hogy ő tetszik neked. Ebben az esetben nehezen kell adnod magad, hasonlóképpen mint az ovodában, de úgy, hogy azért magadnál is tartsd a másik érdeklődését. Picit nehezebben kezelhető mint az egyenlőséges hozzáállás, veszélyesebb is, mert ellenkező hatást is kiválthat ha bénázol, de végeredményben stabilabb és erősebb dominanciát eredményez, ami alapján a párod, vagyis a leendő barátnőd, jobban látja benned a férfit a dominanciád miatt.


Ha meg felemelőként kezeled a másikat, azaz felnézel rá, akkor csak nyalod a s&ggét, ő meg majd szépen kedvesen kihasznál, még ha bírna is, mégpedig azért, mert nincs benned semmi tartás férfi létedre. Ami könnyen jön az könnyen megy, te pedig nyiltan kimutatod, hogy ő könnyen bejöhetne az életedbe.


Remélem hasznos volt számodra ez a kulisszatitok, használd egézséggel.

2014. aug. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A lány osztálytársam volt , de kb 10 éve , 2013 szilveszterkor találkoztam vele újra és azóta beszéltem vele kétszer és lehet, hogy lenne esélyem nála? erre gondolok én az üzenem miatt.
2014. aug. 4. 17:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

azt mondanám hogy lenne nála esélyed, de ha ezt írod neki hogy:


"szeretném zavarni egy kérdéssel?"


és nem azt hogy


"szeretnék kérdezni tőled valamit?"


akkor én se venném jónéven. Ha csak nem poénosan sül le, de az meg interneten általában mindig visszafelé sül el.

2014. aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Méghogy ne magázzak sose egy nőt? :D Én múltkor úgy válaszoltam, hogy "mondja Uram", de ismer engem és értette a poént. :D 20/F
2014. aug. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen.
2021. márc. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!