Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok? Ti hogy vagytok ezzel?

Lányok? Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Tegnap először beszélgettem egy lánnyal az interneten. Mindig válaszolt. Kérdezett ő is és mosolygott végig. Ez jelentheti, hogy kedvel és esetleg be is jövök neki vagy csak jól nevelt és mindenkivel ilyen? Ha kicsit se lennék szimpatikus, akkor is így viselkedne?

2014. aug. 5. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Azt jelenti, hogy komolytalan és csak hülyít.
2014. aug. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Ne hallgass az előttem szólóra. Szerintem az érdeklődés jele. Beszélgess vele többet, ismerd meg jobban, és a kételyeid az idők során el fognak múlni, vagy ebbe az irányba, vagy abba.
2014. aug. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért, a minden üzenet végére biggyeszetett szmájlit még erős túlzás végig mosolygásnak nevezni...


Figyelj mert csalok: :)


Láttad az előbbit? Pedig végig balta arcot vágtam, szóval ne dőlj be mindennek amit neten látsz.

2014. aug. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a kettes válaszolóra, nekem van igazam.


Kettes válaszoló.

2014. aug. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélgess vele többet, később fog ez kiderülni, a smileyk nem feltétlenül jelentenek bármit is, én is sokszor odaírom csakúgy.

De ha többet beszélgettek, kiderül, hogy mennyire szimpatizál veled.

2014. aug. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó, tisztában vagyok vele, hogy egy smiley nem azt jelenti, hogy holnap megkérem a kezét és azonnal igent mond. De még is oda teszi. Én pl ha valaki nem szimpatikus nem teszem oda, csak azért, mert megtehetem.
2014. aug. 5. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!