Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnétek ismerkedni egy...

Szeretnétek ismerkedni egy meleg fiúval? írjatok!

Figyelt kérdés
Ismerkedés

2014. aug. 5. 14:56
 1/8 anonim válasza:
Fiu vagy vagy lány?
2014. aug. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Benne van a mondatba hogy fiú te agyoniskolázott.
2014. aug. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Bocs de csak az van odairva hogy szeretne ismerkedni egy meleg fiuval... nincsen oda irva hogy fiu e vagy lány e-.-
2014. aug. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ki az a nagyon hülye lány aki melegekkel akar ismerkedni?
2014. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

21:31

Te tényleg ennyire nem tudsz olvasni?? Az van odaírva, hogy MI nem szeretnénk-e ismerkedni egy meleg FIÚVAL!! Nem az, hogy Szeretnék! Olvasd el még egyszer a kérdést mielőtt hülyeségeket beszélsz.

2014. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Hallod egy heteró lány miért szeretne beszélgetni egy meleg sráccal? Még ha lezbikus akkor se egy melegtől kérne segítséget ,mert legtöbben tudnának válaszolni rá.Hogy lehetnek az emberek ilyen hülyék istenem... Ha meg lány akkor pont annyira hülye mint ti. Boldoknak kéne lennetek hogy ilyen nyomorékokra vesztegetem az időmet a válaszommal. Nagyon látszik a középiskola hiánya nálatok...
2014. aug. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De amúgy fiú vagyok
2014. aug. 12. 14:59
 8/8 anonim válasza:
sok lány van aki meleggel ismerkedik:D meleg vagyok es van egy csomo leszbikus lany baratnom akkikkel neten ismerkedtem meg:)
2014. aug. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!