Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A debreceni csajok miért...

A debreceni csajok miért ilyen felszínesek?

Figyelt kérdés
Inkább kisebb városi lányokkal ismerkedem, azoknak már bejöttem, de fura mód még egy debreceni lánynak sem voltam az esete és ez már tényleg nagyon fura nekem!

2014. aug. 5. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Érdekes, legalább 3 debreceni csaj van, akiről tudom hogy normális és teljesen illene hozzám. és járna is velem, ha én nem Veszprém megyében élnék.

De amíg nem derült ki hogy hol lakom, simán jártak volna velem.

És mind azt mondta, hogy az ottani fiúk-férfiak vagy homokosak vagy semmit sem érnek.

Szóval lehet a hiba az ön készülékében van...

2014. aug. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
3-as jó vicc, az a baj velük, hogy a külsőre túl sokat adnak sajnos. :/ Úgy értem külsőre meglát és már ismerkedni sem akar veled.
2014. aug. 5. 16:01
 4/6 anonim válasza:
Tudod ha ezt gondolod akkor itt egyedül csak te vagy felszínes. Én debreceni lány vagyok , nem plázacica hanem black metál fan . Utálom a felszínességet , az én esetem minden más csak nem az izmos páwák. Bejönnek a vékony nem kifejezetten izmos sőt .. pasik , a metálosok is . Nem lehetsz túl figyelmes , mert ha akarsz találsz. Nem szeretek előre látatlanba , ismeretlenbe véleményt alkotni de nálam ezek után nem tűnsz fel túl jó fényben .
2014. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Debrecenben pangás van. Én 3 éve vagyok egyedül(sportos, helyes vagyok,kulturált) és még mindig jobb mint ezekkel az ökrökkel akik itt magukat lánynak hívják.

Tisztelet a kivételnek de ők meg alapból visszahúzódóak,nem találsz rájuk.

2014. aug. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elárulom mindenhol vannak felszínesek. Na jó azért van ahol kevés. Viszont vidékiekkel ne kezdj ki!!!! Innen vidékről mondom, hogy 98%-a r!banc, k@rva. Itt Debrecen környékéről. Van pasija és félre dug simán. A polgármester is dugja őket. Ha van BMW-éd akkor fognak észre venni. Hidd el ez igaz! Itt vannak a legnagyobb szajhák. Itt hajdú, meg szabolcs megyében ki kell fogni a jót, de azt elhiheted hogy nagyon ritka.
2014. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!