Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek? Tanácsokat is...

Szerintetek? Tanácsokat is mondjatok légyszi ezen kívül

Figyelt kérdés
Megismerkedtünk egy lánnyal, mondtam neki hogy tetszik nekem, és ő is mondta hogy én neki. azt mondta hogyha kimegyünk valahova akkor egyelőre ne ketten hanem többen menjünk, hogy jobban megismerkedjünk. Ha így hogy többen kimegünk párszor akkor utána elhívhatom kettesben is nem? és hányszor menjünk többen? Tanácsokat légyszi, nem szeretném elrontani!?

2014. aug. 6. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszer vagy kétszer menjetek barátokkal együtt, ha neki ez ilyen fontos, és utána nyugodtan elhívhatod randira is, hogy egy vagy két esetleg három alkalom után, azt úgyis érezni fogod
2014. aug. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ezt inkább tőle kérdezd meg a találkozó után
2014. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
majd ha már jól elbeszélgettek többen,akkor félrehívhatod, hogy kettesben legyetek,egyszer elég
2014. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen :)

első alkalom hogy az első fél órában csak normális válaszokat kaptam :)

2014. aug. 6. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!