Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan lány, akinek bejönne...

Van olyan lány, akinek bejönnek az alacsony, vékony fiúk is nem csak a magas meg nagy tömegű srácok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha téged nem zavar hogy a barátnőd magasabb és erősebb...
2014. aug. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Magasvékony srác.... ez most nem jött össze.

Tudjuk, hogy te vagy az.

2014. aug. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"Nagy tömegű" srácok! XD Mintha égitestről vagy tehergépjárműről lenne szó :D
2014. aug. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%

nekem a magas vékony fiúk tetszenek olyan 190 cm körül mert én is magas vékony vagyok :D 179 cm hát még ha magassarkút is veszek fel mert általában a nőiesebb cipőket szeretem

Nem akarok törpével járni se a feje fölött ellátni :)

2014. aug. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogyan az én koromban volt így hangzott: Nagy ember nagyot esik! A nagy testtel későbbiekben több a lehetséges egészségügyi probléma is főleg a mostani fehérje poros generációra értendően. Úgyhogy nyugi ez csak a divatmajmoknál van így de hidd el vannak olyan emberek is akiknek még maradt az elméjükben saját gondolat s nemszorította ki a diktáló média!
2014. aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
# 4/5 Milyen jogon törpézel, csúfolsz ki alacsony srácokat, szégyeld magad!
2014. aug. 7. 15:45
 7/8 anonim ***** válasza:
nem akartam senkit se megbántani a törpével :) de akkor helyesbítek kisnövésüek vagy kicsik de sok lány is alacsony szóval nincs veszve semmi ;)
2014. aug. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
jelen!!
2015. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!