Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem merek a sráchoz odamenni....

Nem merek a sráchoz odamenni. Hogy ismerkedjek vele?

Figyelt kérdés
Szóval 16 éve rontom a levegőt a földön mint nő nemű egyed. És hát picikoromban súlyfelesleggel küzdöttem és emiatt bántottak sokan és bennem maradt egyfajta gátlás ennek okán. És hát a gimiben az évfolyamon van egy fiú aki nagyon tetszik, nem az a menő "Hűdeswagyolovagyok" tipus, persze nem stréber meg semmi "defekt" nincs vele. Elég sok dologban közös az érdeklődésünk /trollfoci poénok stb/ és már beszéltem is vele...de valahogy nem merek közeledni hozzá. Állítólag tetszem neki (oszt. társamtól hallottam) de nem vagyok ebben olyan biztos, mert évzárón rám se nézett pedig szinte mellette álltam. Magamról annyit hogy elvileg nem vagyok bányarém sem Raszpijúsa a Norbitból, elég népszerű vagyok a suliban, és nehezen építek kapcsolatokat . De ezt csak azért írtam le hogy a kapcsolat mind2 oldalát lássátok. Szóóóval ezután a kisregény után....milyen kilátásaim lehetnek? Mit kéne tennem? Ne csak annyit írjatok hogy "menj oda hozzá" mert ezt már sokan mondták és hát én is mondtam sok mindenkinek mégis látjátok milyen besz*ri vagyok : DD bocsi a regény miatt : P

2014. aug. 7. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:

A felét nemértem b@ szki O.O


"Hűdeswagyolovagyok"..He'?


Beszélgess vele.. Kérdezd meg hogy mit gondol rólad meg ilyesmik.. Majd szedd össze a bátorságod és mond meg neki hogy mi a helyzet, különben másnál találatod..

2014. aug. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

HŰDESWAGYOLOVAGYOK= Megközelíthetetlenül menő srácok 100000000000 követővel facebookon,

És ha kikosaraz akkor hogy nézzek a szemébe ?:O Mert szinte mindennap látom a suliban :|

2014. aug. 7. 15:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Írj rá Facebookon, beszélgessetek. Később pedig hívd el valahova; vagy csak simán mondd neki, hogy milyen szép idő van és úgy elmennél sétálni, kár hogy nincs kivel. Légy kreatív.
2014. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én értem mi a bajod,,ő egy menő srác olyan leszarom gyerek de megőrülsz érte nem mered megszólítani írni se neki mert akkor lehet h életed végéig csúfolna...A következőket teheted:

-Ha osztálytársak vagytok akkor tégy meg mindent ,hogy ne lássa rajtad ,hogy tetszik neked -ezért meg fog őrülni..gondolj bele...ő a menő gyerek-mindenkinek tetszik...Ha megkérdezi h járjatok esetleg...akkor mondj nemet és ez neki tulajdonképpen egy kihívás.. és így minnél tovább húzod annál értékesebb lehet a kapcsolatotok.

-Ha pedig nem veszi észre a benned rejlő különlegességet mivel a külső az elmúlik a belső örök.Na szóval ha nem veszi észre akkor nem hozzád való,,tudom h nagyon oda vagy érte de ha kicsit is látod h flörtölne veled akkor mondom:húzogasd a szemöldököd és ellenkezz :) Remélem tudtam segíteni :D

2014. aug. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát Takács Dorina tényleg köszönöm a válaszod, mert jó tanácsokat adtál, de azt írtam hogy" Nem az a fajta" hanem viszonylag egyszerű srác, nem divatb*zi, inkább sportos :D De ezeket a tanácsokat átadom barátnőmnek mert nála ez a helyzet _D
2014. aug. 7. 16:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Tipikus taktika...kb. 20 perc alatt levágja bárki,aki nem egy szerencsétlen...de hajrá!
2014. aug. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!