Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kéne tennem, hogy a...

Mit kéne tennem, hogy a mostani ismerkedésemnél a lány ne emlékeztessen folyton a múltbéli bénaságaimra?

Figyelt kérdés
Őszintén bevallottam neki, hogy tetszett korábban egy lány, össze is jöttem vele, de csupa hazugságból állt a kapcsolatunk. Össze akartam jönni később néhány másik lánnyal, de kikosarazott mind, nem jöttem be nekik. Ezt folyton felemlegeti nekem, pedig értelmes lány, de mindig a kifogásokat keresi bennem, a hibáimat nagyítja fel. Beszéltem vele és annyit vágott a fejemhez, hogy túlságosan önérzetes vagyok és hogy miért nem fogom fel viccként az ugratásait, beszólásait? Párszor még eltűröm, mint minden normális pasi, de hetek óta ez megy. Ha lát valami olyan dolgot, ami a korábbi "nőimre" utal, azonnal felhozza és lefikáz. Ti tapasztaltatok már hasonlót?
2014. aug. 8. 15:51
 1/1 anonim válasza:
Meggondolnám hogy vele maradjak-e
2014. aug. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!