Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek miért küldte?

Szerintetek miért küldte?

Figyelt kérdés
Facen 2 kép van róla, egyiket se ő töltötte fel (lány) nagyon önbizalom hiányos, pedig nagyon szép lány. Azt mondta, hogy csak nekem küldött pluszban képeket, köztük sok bikiniset. Szerintetek el akar csábítani? Vagy miért tette?
2014. aug. 9. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
ri bi
2014. aug. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy el akar
2014. aug. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak megbízik benned,és egy kis megerősítésre vár tőled,ezért is küldött neked ilyesmiket.Valószínűleg nem elégedett magával.Nekem is van egy olyan lány,akivel maximálisan megértjük egymást,bár soha nem találkoztunk még élőben,de mindent tudunk egymásról.Nekem is küldött már olyan képet,amit senki mással nem osztana meg,mondhatni eléggé intim kép.Nagyon jó csaj pedig,de ő sem értékeli magát valami magasra,és tőlem viszont tudja,hogy megerősítem abban,hogy jól néz ki és semmi gond nincs vele,nagyon vonzó.
2014. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mindenki szeme látára pucérkodik. Bikiniseket se meri feltölteni, ezért üzenetben kaptad meg. Ne aggódj másnak is elküldi:D Hogyha lesz még kivel huncutkodnia.
2014. aug. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kezdjük ott h nem ribizli...

Egyenlőre nem volt és egy darabig nem is lesz kinek küldenie.... Ismerem... Inkább arrébb áll ha egy fiú ismerkedne vele...

2014. aug. 9. 16:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Neeeem baj Kérdező! Most még ezt hiszed, de majd rájössz... xD
2014. aug. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor élőben mutogatná magát és nem vizuálisan szerelmeskedne. A képeket mutogatni szokták. Szerinted aki rajtad kívül látja annak 5 percen belül meg kell halnia? Az a kép, ha még megvan akkor más is fogja látni idővel, vagy már látták.
2014. aug. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó ink hagyjuk...
2014. aug. 9. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!