Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok (illetve fiúk), ti...

Lányok (illetve fiúk), ti hogy viszonozzátok a szemezést?

Figyelt kérdés

A héten több lánnyal is szemeztem. Nem bámultam őket, hanem játszottam a tekintetükkel, és látható módon tetszett nekik, legalábbis szerintem. Volt aki mosolygott, volt akinél észrevettem hogy lekapja rólam a pillantását, vagy aki hosszasan fürkészte a szemeim, de olyan is volt aki kacérkodott.


Nem vagyok egy menőgyerekféle, van némi pocakom (de utólag már edzek, és értem már el sikert, ezt szóvá is tette egy-két lány) de önbizalomban nem szenvedek hiányt, és valamennyire talpraesett vagyok.


Két kérdésem lenne:


1, Ti hogy "válaszoltok" a szemezésre?

2, Miért van az, hogy a nem szingli lányok fogékonyabbak a flörtölésre? Többnél tapasztaltam, hogy egy kis játék után a barátjukkal távoznak, meg is lepett engem. Szimplán vágynak valami szórakozásra? :D


Köszi a válaszokat! 17F



2014. aug. 9. 19:29
 1/6 anonim válasza:

A szemezés jó dolog :D

Nekem ritkábban akad partnerem, de ha már hosszabb ideig tart, és olyan a helyzet, közeledhetsz is, megszólíthatod, aztán elkezdtek dumálni, és ki tudja mi lesz :D

Hajrá!

2014. aug. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ha nincs senkim, és tetszik a pasi akkor viszonzom, ha nem tetszik akkor nem foglalkozok vele.

Nem tudom miért van ez, nekem ha van valakim biztos nem szemezek más pasival. amúgy szerintem csak szórakozásból..

18/L

2014. aug. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

én alapból nem merek belenézni emberek szemébe, szóval nekem elég nehezen megy ez a szemezés ügy..:cc

Szóval csak azért irok választ mert így megtudom majd nézni a többi választ. Mert elmenti. ;)

2014. aug. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolsó ezt a technikát nem csak te alkalmazod gyakran:D
2015. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, és esetleg neked nincs valami véleményed a kérdést illetően? :D:D:D
2015. jan. 6. 14:04
 6/6 anonim ***** válasza:

én akkor szoktam szemezgetni az illetővel, ha nekem is tetszik :) de akkor is inkább az a elkapom-a-tekintetem-és-pirulok fajta vagyok

azt kifejezetten nem bírom, ha egy nálam vagy 15 évvel idősebb férfi bámul...

2015. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!