Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy találjak meg egy lányt...

Hogy találjak meg egy lányt akit ma láttam először a 98-as buszon Budapesten?

Figyelt kérdés

Kőbánya felől utaztunk Rákoskeresztúr felé és a Ferihegyi úti megállóban szállt le. Napbarnított bőrű és keresztben csíkos egybe ruha volt rajta és még vissza is mosolygott a megállóból.

Sajnos én nem Pesten lakom csak rokonokhoz mentem.



2014. aug. 9. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
f szé nem mentél oda, ezt már cseszheted
2014. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt.

2014. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1-eske - beteg nagyapámmal utaztam, őt nem hagyhattam ott.

#2-eske - köszi a linket, kipróbálom. :)

2014. aug. 10. 20:31
 4/6 anonim válasza:
100%

Nem teljesen reménytelen, velem már többször volt, hogy hasonló eset után megtaláltam valakit. Akár egy év kitartó kereséssel egy nagyvárosban is lehetséges, és akkor még internet sem volt...


Ha úgy érzed, ő életed szerelme, akkor hajrá!


Viselkedése alapján ismerős volt a lány arra? Ment valakihez? Milyen napszakban volt? Nagy valószínűséggel hazafelé tartott, nemde? Valószínűleg ott lakik (esetleg dolgozik) Keresztúron, max még Pécelre lehet onnan kibuszozni. Egy kerületnyi ember azért áttekinthető.


Kb. hány évesről van szó? Mert, ha középiskolás, akkor könnyen megtalálhatod. Első lépésben át kell nézni a helyi középiskolákat, esetleg még a Kőbányaiakat, Rákosfalva, Mátyásföld, Kispest, Lőrincieket érdemes... Mit nézel ki belőle? Szki? Gimn? Ha többet, akkor bizony a belvárosi elitgimiket is át kell nézni. Átnézés alatt azt értem, hogy megnézed, kik mennek be reggel vagy jönnek ki a 6. és 7. óra után az épületből. Egy kerületben van 3-4-5 középiskola erre egy-egy napot rá kell szánni és általában egy héten belül megvan az illető. De nyugi, neked már nem muszáj ilyet csinálni, vagyis felutaznod sem kell. Elég, ha felmész az iskolák honlapjára, és a fele iskolánál kompletten fenn szokott lenni az összes osztályfénykép. Ha idősebb volt a leányzó, akkor is az iskola a kiindulópont, csak akkor az érettségi tablókat és az archív osztályképeket kell nézegeted. Ha dolgozni ment oda, akkor a környékbeli munkahelyeket kéne átnézni, mittudomén: fodrászat, virágbolt, étterem... Nem egy munkahelyövezet az ott, max a központban van ez-az.


Második lépés: Kiállni reggel azokra a pontokra, ahol az összes nem autóval járó keresztúri megfordul. A forgalmasabb átszállóhelyekre, mint: Rk. Városközpont, és a leszállóhelyekre, mint: Örs vezér tér, ahol ömlik ki reggel a nép a csuklósbuszokból. Esetleg a Zalka és a Köki is szóba jöhet, illetve reggel a Keletiben a hatvani és az újszászi vonatok. Ez mind egy-egy nap. Hidd, el már lefedtük a népek 95%-át.


Harmadik módszer: ez az, amit minimum rászánhatsz a cél érdekében: megkeresed Keresztúr legnagyobb facebookosait – tudod, akiknek többezer az ismerőse, (és lehetőleg a lánnyal egykorú, lehetséges barátnő, akiknek a címéből, iskolájából, kedveléseiből, valamijéből kiderül, hogy keresztúri, és azok ismerőslistáját végignézed. Segítek, kiindulásnak keresztúri iskolák: Balassi Bálint gimnázium, Békésy György szakközépiskola, Pál Apostol Kat Isk-Gim…, Kőbányán: Szt László, Zrínyi, Bercsényi, Perlasca, Magyar Gyula, Qualitas... aztán ha van az iskolának facebook oldala, azt biztos belájkolta néhány tanuló, azok ismerőslistáján elindulhatsz. Ha meg idősebb, akkor is ott lesz, mint valakinek a nővére, stb. Hamar feltérképezhető a környék teljes ismerősi hálózata. Figyelj, mióta van facebook, azóta ha látsz valakit valahol elég elindulni egy környékbeli facebook oldalán és több mint 50% az esélye, hogy az illető még aznap este meglesz, te pedig fel sem álltál a székből.


Szívás, ha a lány is csak nagypapa látogatóba ment, de egy kétmilliós városban is meglehet találni vkit, ha az ember tényleg komolyan gondolja, csak nem két hét alatt.


És végső soron kiragasztgathatsz a környéken hirdetéseket, hogy keresed Őt.


Sok sikert!

2014. aug. 11. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Írd ki a Pesten Hallottamba ;)
2014. aug. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi 4-es átnéztem jó pár középiskolát :)

És 5-ös, írtam a Pesten Hallottamba is.

Bízok a szerencsében is.

2014. aug. 12. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!