Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit szólna ha csak úgy oda...

Mit szólna ha csak úgy oda mennék hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy lány olyan 15-16 éves lehet,én is is ennyi vagyok.Amikor buszon látjuk egymást mindig egymást nézzük de általában mindketten elkapjuk a tekintetünket ha egymásra néznénk.Volt hogy egymás mellett álltunk egymással szembe kb 30cm volt köztünk és akkor piszkálta folyamatosan a haját de nem nézett rám mintha zavarban lett volna.Amikor felszállok és észre veszem hogy ő is ott van mindig engem néz.Egy helyen szállunk le és majdnem végig egymást mellett "tisztes távolságban" megyünk.Arra gondoltam oda mennék hozzá hogy "szia már régóta figyeljük egymást és gondoltam megismerkedhetnénk" vagy valami ilyesmivel.Szerintetek mit szólna?Ezek annak a jelei hogy érdeklődik irántam?

2014. aug. 9. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy pont jó lenne, ahogy írtad :) A lényeg, hogy lépj. Szerintem örülne, csak nem véletlenül nézitek mindig egymást.
2014. aug. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ez tök jó :)))

Igen nyugodtan menj oda hozzá mert 100% hogy tetszel neki :)

El szalasztasz egy jó lehetőséget :)

2014. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, rossz nem sülhet ki belőle, legalábbis ha normális, valamirevaló lány, nem küld el :)
2014. aug. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha meg rosszul sül el mész másik busszal :D de nyugi , jól fog elsülni, ezek a nagybetűs NŐI JELEK :D
2014. aug. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából ritkán megyünk egy busszal azért is különlegesek ezek a találkozások.Egyszer a barátnőjével beszélgettek és akkor is mintha csak rám figyelt volna mikor meglátott.Remélem nem értelmezem félre a jeleket.
2014. aug. 9. 23:32
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem értelmezed félre a jeleket, de ha esetleg igen, akkor is sokkal jobb cselekedni, mint elszalasztani egy lehetőséget.
2014. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Just do it!
2014. aug. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!