Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találhatnék végre olyan...

Hol találhatnék végre olyan lányt, akinek így is vonzó vagyok, kedves, vicces, őszinte szeretni tudó srácként is és nem csak ezt a pimasz, önző, érzéketlen tapló szerepet játszva kellenék, mint eddig?

Figyelt kérdés
Mert eddig mindig szívtam, ha jó fiú voltam és a lányoknak nem kellettem vagy dobtak elég hamar, ellenben mikor ilyen igazi tapló, önző, pofátlan, sértegető gyerek voltam, akkor meg még a lányok futottak utánam. Csak tudjátok, azokkal a lányokkal azért voltam rossz, mert tényleg nem is értek mást a szememben, mint egy jól dugható testet csupán, de akit megkedveltem azzal valahogy nem tudtam ilyen rossz lenni, kedves voltam vele meg őszinte és tényleg nem csak a szexről szólt a dolog vele, de ők valamiért nem akartak ilyenkor már engem és nem értem az okát. Miért csak ilyen bunkó senkiházi önző érzéketlen srácként kellek a lányoknak? Hát senkinek sem kell egy kedves, érző szívű, szeretni tudó srác manapság?
2014. aug. 10. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
De kell csak nem volt szerencséd.
2014. aug. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel, hogy valaki miért bunkó emberekkel szemben. Nem érdekel, hogy csak megduható testet lát bennük. Akkor számomra az a fiú sem fog sokat érni, hiába teszi nekem a kedves aranyos embert.

Lehet, hogy azok a lányok nem tudták, arra nem tudom a magyarázatot, de azért nézz magadba, hogy talán mégsem vagy olyan jó ember...

2014. aug. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 WheneverYouWant ***** válasza:
A nőknek nem az kell hogy szeresse őket valaki(abból rengeteg lehet) Olyan kell nekik akit ők szerethetnek...
2014. aug. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem kell :-)
2014. aug. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Kedves hármas!

Kérlek ne általánosíts!:)

Köszönettel:

Egy kivétel. (a sok közül)

2014. aug. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Istenem, énis ilyet szeretnék :( :)
2014. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne foglalkozz felszínes libákkal.
2017. ápr. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!