Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Segítséget kérek! Van egy...

Segítséget kérek! Van egy lány akit megismertem, de nem tudom Hogy mi van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nos, lehet hosszú lesz, de azért fejtem ki hogy értsétek. Megismertem egy lányt de csak úgy hogy megmaradt az arca, akit interneten be is jelöltem. Vissza is jelölt, majd rairtam. Kisebb nagyobb sikerrel sikerül is vele beszélni, de csak ilyen pár szavas mondatokat szokott vissza írni, és vissza kérdezni nem is szokott. Nem mondta hogy zavarom, mert vissza is ír, de mint ha azt az érzést keltene bennem, hogy inkább hagyjam, de nem tudom lehet hogy csak bebeszeltem magamnak. Úgymond közös téma is alig van, mert csak kérdezek, ő meg válaszol, és ez vissza irányba nem megy. Ez kb 2 napja történt (ebbe azt értem hogy két napja kezdtünk el beszélgetni) mivel be jön nekem, el akarom hívni valahova, jégkorizni, vagy fagyizni, de nem tudom hogy hogyan reagálna rá, hiszen azt se tudja hogy ki vagyok, és csak két napja tart. Mit tegyek? Hívjam el? Vagy inkább hagyjam? 16F

2014. aug. 10. 05:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd, személyesen ismered meg igazán. Jó, nem ez az egy találkozás alapján, de mindenképp ez az első lépés. Ha ott is ilyen passzív beszélgetés közben, akkor nem érdemes erőltetni.
2014. aug. 10. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el valahova. Ha lekoptat, hagyd. Elég egyértelműen adta a tudtodra egyébként, hogy nem érdekled...
2014. aug. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hivd el csinalj valami romantikusat és fektesd le.
2014. aug. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha nem kérdez vissza, egyértelmű, hogy nem érdekled, és csak azért ír vissza, mert nem bunkó. :/
2014. aug. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!