Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, igaz, h ha tetszik...

Fiúk, igaz, h ha tetszik nektek egy lány, akkor mindent megtesztek, h megszerezzétek?

Figyelt kérdés
Szóval szerettek ti kezdeményezni? És ha nem kezdeményeztek, akkor nem is érdekel titeket a lány?
2014. aug. 11. 23:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
lehúzom neki a sliccem .
2014. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz, hol hallottad ezeket?


Én gyűlölök kezdeményezni, mert még semmi jó sem sült ki belőle. És az sem igaz, hogy nem érdekel, hogy ha nem kezdeményezek. Ez egy buta sztereotípia, amit itt leírtál.

Legfeljebb /néhány/ srácra igaz. Inkább női büszkeségtől töltött nők hangoztatják azt, amit a kérdésben megfogalmaztál.

2014. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem jó kezdeményezni alapvetően mert benne van a bukás esélye is, főleg ha semmi jelt nem mutat a csaj hogy észrevesz nemhogy tetszem neki, szóval ha te vagy a csaj és gondolom igen fiatal akkor kezdeményezz nyugodtan :) főleg kisebb korban elég beszariak a srácok, hajrá :D
2014. aug. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Valaki szeret kezdeményezni, valaki nem, vagyis nem mer. Ez egyén függő. Az meg, hogy mit teszek... Egy ideig mindent, persze, de azt nagyon nem bírom, ha nem mutatja ki a lány az érzéseit, hogy ne tűnjön könnyű vérűnek. Ennél nagyobb hülyeség nincs a világon.
2014. aug. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hm...azért kérdezem, mert van egy srác, akivel csak egyszer találkoztam, de én is úgy éreztem, meg mások is, akik ott voltak,h tetszem neki...nekem is tetszik ő, tudja az elérhetőségeimet, de mégsem jelentkezik. És nem tudom eldönteni, h vajon azért, mert mégsem tetszem neki, vagy mert nem mer kezdeményezni. Eddig inkább azt vettem észre, hogy ha tényleg érdekel a lány titeket, összeszeditek a bátorságotokat és megpróbáljátok megszerezni...
2014. aug. 11. 23:13
 6/25 A kérdező kommentje:
Viszont nem akarok nyomulósnak tűnni, ezért nem jelentkezem én nála...
2014. aug. 11. 23:15
 7/25 anonim ***** válasza:
És biztos tudja az elérhetőséged? :) Mert szerintem az "ismerősök vagyunk facebookon" nem minősül annak.
2014. aug. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Amúgy az nem nyomulás, hogy jelentkezel nála. Nyomulás az, amikor elutasít kerek-perec és nem adod fel.
2014. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
A "kezdeményezek" és "megteszek mindent" között hatalmas különbség van. Kezdeményezek, igen, de onnan kezdve olyan, mintha labdát passzolgatnál. Ha nem jön visszapassz, leszarom. :)
2014. aug. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ja, mindent megteszek. Az első nő, aki tetszett, már rendőrt akart hívni, akkor esett csak le, hogy nem kölcsönös a vonzalom. A második nő, aki tetszett, vele szépen beégettem magamat az összes létező ismerősöm előtt. Igen, mindent meg szoktam tenni, túl sokat is.
2014. aug. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!