Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ez? Mit akarhat tőlem?

Miért van ez? Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Bátyám (27) legjobb barátjával (32) együtt utaztunk hárman, akkor beszélgettünk. Pár héttel később mentek bulizni, aztán átjöttek oda ahol én is voltam. Kérdezte a srác hogy mért nem mentem velük, meg másnap menjek vele meg bátyámmal strandra. részeg volt ekkor, ilyenkor nagyon kommunikatív, józanon nem. Màskor strandon voltak, ivott, akkor is kérdezte bátyámtól hogy miért nem mentem, de reggel találkoztunk még, akkor nem hívott. fbn ha írok neki nem kommunikatív.

meghívott a szülinapi bulijára is.

miért csak részegen érdeklődik felőlem/keres?

nem egy félénk srácnak ismerem őt, de nem nyomult részegen, ill csak àtkarolt rövid időre.

mit gondoltok, mit akarhat?


22L


2014. aug. 12. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem le akar feküdni bátyáddal, mert látens meleg gondolatokkal őrlődik, te meg kellenél alibinak.
2014. aug. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

gumicukrot

(bocsi gumicukros csavo vagy csaj vagy akarmi)

2014. aug. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Születésnapi ajándékot.
2014. aug. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem azt akarja, hogy kísérd el a vasárnapi misére.

Komolyan ilyen kérdéseknek mi értelme? o.O

2014. aug. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, csak önbizalomhiányos és ezt piával csillapítja. :)
2014. aug. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy többet érez irántad,csak józanon ezt nem tudja hogy mondja el neked.Részegen az emberek sokkal szókimondóbbak.Ezért lehet hogy részegen érdeklődik irántad,de ugyan úgy a valóságban is,csak nem ilyen feltűnően.
2014. aug. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a bátyádat kérdezd.
2014. aug. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

valszeg feszélyezi,hogy a haver húga vagy,és lehet,hogy a bratyódat aggasztja a korkülönbség is,ezt kérdezd meg tőle.

meg persze ott van az is,hogy összejön a haver húgával levarrás,de kiderül,hogy valami nem oké vele,nem működik a dolog hosszabb távon,szakítás és akkor hogy megy át a haverhoz,családhoz kínosság nélkül?

ebből láttam már többet is.

főleg ha üzleti kapcsolat is van köztük,akkor végképp nem pálya az ilyesmi,mert a pénz az első.

úgyhogy a gyerek most ilyen akarom is meg nem is állapotban van.

2014. aug. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!