Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nem járok el bulizni, sem...

Ha nem járok el bulizni, sem alkoholizálós helyekre, hol tudnék ismerkedni szerintetek?

Figyelt kérdés

28/f

én inkább az a túrázgató kirándulós fajta vagyok, de a haverjaim zöme fogytán van, mert szépen sorban mindenki költözik ki az országból, túrázás/kirándulás közben pedig nem igen találkozom szingli lányokkal.



2014. aug. 12. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Internet, könyvtár, különböző kulturális rendezvények (koncert, kiállítás stb.), utca...
2014. aug. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ez komoly? Menj oda az utcán egy lányhoz, és mondd meg neki, hogy tetszik neked, és kérdezd meg, hogy nem szeretne-e elmenni veled valahová. Száz százalék, hogy tetszeni fog neki!

L

2014. aug. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ebben nekem semmi tapasztalatom nincs, ilyen utcás jeleneteknél mindig úgy érzem magam, mintha valami perverz cukros bácsi lennék, alapjáraton az új emberekkel nehezen veszem fel a kommunikáció fonalát, de ha egyszer valaki elnyeri a barátságomat, az olyan szófosásokra számíthat hogy csak na :D, viszont idáig sajnos el kell jutni, az idegenekkel borzalmasan visszafogott és feszélyezett vagyok... mellesleg pont ezért nem járok szórakozó helyekre sem. régen minden annyival egyszerűbb volt, haverok mindig rángattak magukkal és csak sodortak magukkal a hullámok, de most egyedül kezdek nagyon kétségbeesni, pedig alapjáraton 100% életvidám vagyok, semmi depi...
2014. aug. 12. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!