Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » MIért van ez? 14/L

MIért van ez? 14/L

Figyelt kérdés

Szóval nem vagyok Ribi!! Inkább a fiúkkal akik tetszenek kicsit túl óvakodó is.

A lényeg, hogy idén egyre többször veszem észre, hogy a büfés, gofris srácok, a jegyszedő mélyen a szemembe néz, mond valami vicceset,az utcán néha utánam fordulnak (helyes fiúk is), a moziban szemez velem egy fiú. MIért??Viszont még nem nagyon közelített felém senki komolyabban. (1 fiút leszámítva, aki nagyon tetszett, de úgy éreztem nem vagyok eléggé felkészülve az első randira/csókra.)

Ez most hogy van, hogy bókol a hiúságomnak, ha felfigyelnek rám, de ha komolyabra fordulna a dolog, én máris úgy érzem nem állok készen? 14/L



2014. aug. 12. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:

tetszik, hogy mások felfigyelnek rád, de még nem állsz készen egy kapcsolatra

ennyi az egész

2014. aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert nem állsz készen,meg is válaszoltad magadnak.
2014. aug. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Marc Bolan ***** válasza:

Igen, ez még csak annyi. (#1)


Majd alakulni fog ez.

2014. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vágysz a figyelemre, de kapcsolatra még nem. Mint a korodbeli lányok többsége. Ribit játszanak facebookon, de farkat csak néhány látott.
2014. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó! Meglepõdnél a facebookomon! Még egészalakos képem sincs fenn, pont az ilyen perverzek miatt!!
2014. aug. 12. 22:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,erre válaszolok helyetted is.Te meg hülye:!!
2014. aug. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!