Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leszbikus lányok merre vagytok...

Leszbikus lányok merre vagytok? (többi lent)

Figyelt kérdés

régóta keresek egy rendes lányt, aki nem a külsőre megy, és adna esélyt arra h megismerjük egymást.

teljesen átlagos lány vagyok, fura felfogással. ha van itt olyan lány, aki ismerkedne, akkor az jelezzen! :)


17/L/L



2014. aug. 13. 03:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%

Dancsó Péter az egy leszbi csaj. Vagy tévedek?

Képzeld... Egyszer megszexuált egy bárányt.

2014. aug. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Azon gondolkodom, hogy vajon mennyivel nehezebb leszbiként ismerkedni. Sokkal? Nyilván nem szólíthatsz le mindenkit, mintha heteró lennél, mert nem tudhatod.

19F

2014. aug. 13. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

hát ezaz..:/ ez a korosztály mint ami itt van 12-jóesetben 30 év közöttiek. nyilván kiskorúból van itt több, akik még maguk sem tudják h mik, nem hogy felvállalják.. érted. 30év felettiek már olyan helyekre járnak, meg mindenki tudja róla h leszbikus. (túlnyomó részben.)

én ezt így gondolom.

2014. aug. 13. 04:30
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
4: hidd el, hogy könnyebb nőként nőket felszedni, mint férfiként nőket. :) Rengeteg nő kiváncsi. :)
2014. aug. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Én szívesen megismernélek :)

20L

2014. aug. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
És mi van ha valaki nem csak kíváncsiskodik nem olyan lányra/nőre vágyik aki csak 1 éjszakát van vele?Így már nehezebb igaz?Nem hiszem hogy túl sokan vállalnák inkább az van hogy senkiről nem tudod aki bi vagy leszbikus mert nem hirdeti szélesebb körben.Így elég nehéz ismerkedni.Akik vállalják inkább a macsó butch típusú nők akikről a hülye is megmondja hogy leszbikus.Csak ugye nem mindenkinek egy ilyen nő az esete.
2014. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Barátkozni nem szeretnél?

18/leszbikus

2014. aug. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha téged nem zavar, hogy én elsősorban barátkoznék, akkor itt vagyok én is. :)

17l

2014. aug. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"régóta keresek egy rendes lányt, aki nem a külsőre megy, és adna esélyt arra h megismerjük egymást.

teljesen átlagos lány vagyok, fura felfogással. ha van itt olyan lány, aki ismerkedne, akkor az jelezzen! :) "


Nem feltétlenül a külsőre megyek, de aki azt mondja, hogy neki egyáltalán nem számít a külső, az hazudik.


Fura felfogással? Nem, köszi, a dilisekből elegem van, épp elég lökött nőhöz volt már szerencsém, nem fogom még egy elmebeteggel összekötni az életemet.


30+/L/L

2014. aug. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Nekem is irhatsz! 16L :) ha gondolod
2014. aug. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!