Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Urak/Srácok, Ti ismerkednétek...

Urak/Srácok, Ti ismerkednétek olyannal aki kedveli a hadi technikát, a lövészetet, különböző küzdő sportokat, s magát a festészetet is?

Figyelt kérdés

Tegyük hozzá, hogy nem ennek megfelelően öltözködik.

Mit ébreszt bennetek? Szerintem az ilyen nőtől félni kellene.



2014. aug. 13. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
miért kéne tőlük félni?? o.O
2014. aug. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Míért kéne félni az ilyentõl?

Azoktól kell félni, akik a havi büdzsé 70%át ruhákra, meg ilyesmikre költik.

2014. aug. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze, sőt :DDDDD

Magam is lövész vagyok, fegyver b--i, és haditechnika rajongó :DDDDD

A magamfajta számára az ilyen asszony olyan kincs,s hogy el sem hiszed. Tudod hány lövésztárs szív azzal, hogy a párja nem ilyen? Elképesztő.

2014. aug. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerkednék bizony! :D
2014. aug. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne menyasszonyom, és találkoznék egy ilyen nővel, megkérném a kezét. Nekem tetszene egy ilyen hozzám hasonló lány, én is kedvelem a hadi technikát, különösen a II. VH-s német és amerikai harceszközöket, gyakorlatilag a gyalogságtól a páncélos hadviselésen át a légierőig mindent. Én mondjuk nem űzök küzdő sportot, és a festészet iránti érdeklődés nálam abban merül ki, hogy inkább én magam szeretek alkotni és produktumot létrehozni, illetve pusztán gyönyörködni a szépben, mintsem sokszáz éves mesterműveken rágódni, izmusokat és nemlétező üzeneteket beleerőltetni.
2014. aug. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

összejövök vele, nem tetszik neki valami, lelő, game over :D


ez nem kizáró ok...sokkal több fontos tulajdonság van ennél...


21F

2014. aug. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én rendvédelmisként sem vagyok haditechnika, lövészet, küzdősport b.u.z.i, munkán kívül meg egyéb békésebb dolgokkal szeretek foglalkozni (erőszakos filmeket sem nézek).


A festészet teljesen rendben van, de nekem fura az, ha csajnak kedvtelésből erőszakhoz köthető érdeklődési köre van.

2014. aug. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!