Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyetemista lányok, lehetőleg...

Egyetemista lányok, lehetőleg bölcsészek?

Figyelt kérdés
Valaki, aki értelmes és akivel el lehet beszélgetni? :) 23/F

2014. aug. 13. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Egyetemista lányok, lehetőleg bölcsészek? Nem. nem minden egyetemista lány bölcsész.
2014. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1-es: pont azért van a vessző, hogy ne így értelmezd.
2014. aug. 13. 11:24
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
tapasztalataim szerint, a bolcseszek nem ertelmesek :D
2014. aug. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
HAHAHA
2014. aug. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
A lányok amúgy se bölcsekXD Főleg itt:)))
2014. aug. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
Ne csináld már b+, hogy egyetemre jársz és GYK-n kell bölcsész csaj keresnek...
2014. aug. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Arról nem írtam semmit, hogy egyetemre járok vagy jártam valaha is. Emellett lehetek egy mérnök hallgató is, akinek nincs napi lehetősége ilyen irányultságú lányokkal ismerkednie. Nem értem ezt a felszisszenést. :)
2014. aug. 13. 12:15
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha tényleg egy értelmiséggel lenne dolgunk, akkor ott kezdődne az egész, hogy nem itt keresne párt, mivel gondolhatnád (és ezt már 1 nap alatt le lehet szűrni) hogy a kérdések fele kamu. Ebből kifolyólag a felhasználók durván 90% csak viccből van itt. Konkrétan a legdegeneráltabb topicba írtál. Lehet hogy itt van ismerkedés kategória, de ennyire nem lehetsz aberrált.
2014. aug. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8-as: máshol is keresek párt, minden lehetőséget kihasználok, mert olyan országban élünk, ahol már az ismerkedés is el van lehetetlenítve. Igen, kedves 8-as válaszoló, megpróbáltam az ismerkedést kulturális előadáson/rendezvényen is, ahová az értelmiségnek kellene járnia. A résztvevők jelentős része 30-on felül volt, az átlagéletkor meg kb. 50. Hol van a fiatalság ilyenkor? Hol vannak az egyetemisták ilyenkor? Nézz meg egy YouTube-ra feltöltött videót egy normális kulturális rendezvényről vagy előadásról, meg fogod látni, hogy legtöbbükön elvétve sem találsz fiatalokat (és most ne a Szigetet vegyük, ahol a hivatalos statisztikák szerint is van bőven drogos, a további förmedvényről már ne is beszéljek...).

Igen, próbáltam egyetemen is ismerkedni. Egy részük egyáltalán nem vevő az ismerkedésre a kifogások tárházát felsorakoztatva. Mások pedig habár egyetemisták, de értelmiségnek nem mondanám, tényleg csak a papírért van ott és bukdácsol hihetetlenül buta fejjel mindenféle komoly cél nélkül, igazi romkocsmás egyetemista. Ez megy minden egyetemen minden szakon. Ezt onnan tudom, hogy megkérdeztem más szakos ismerőseimet is.


Hol van a fiatal magyar értelmiségi akkor, kedves 8-as? Te bizonyára tudsz rá válaszolni! Várom kedves válaszod.

2014. aug. 13. 15:21
 10/11 anonim válasza:
Én lány vagyok, de azt nem értem, hogy miért pont a bölcsész szakon tanuló egyetemisták érdekelnek!?
2014. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!