Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismerkedtem itt egy pasival...

Megismerkedtem itt egy pasival. Szex a téma. Ha találkoznánk élőbe azt akarná hogy lefeküggyünk?

Figyelt kérdés
Nagyon rendes. De találkozni akar, és mivel itt mindig a szexrõl beszéltünk lehet, hogy le akarna velem feküdni?
2014. aug. 13. 23:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

honnan tudjam? :O te beszéltél vele

viszont azok a pasik akikkel én itt privizek a fele biztos megkefélne a másik fele meg tagadná de az is :D

2014. aug. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te le akarsz vele feküdni?
2014. aug. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szerintem igen. 20/f
2014. aug. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"lefeküggyünk" OMG!

Benne van a pakliban, de mi ebben a rossz? Az ilyet pedig meg szokás beszélni még a találkozó előtt, hogy mindkét fél tisztán lásson és ne érje őket meglepetés.

2014. aug. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Nem biztos hogy csak le akar veled feküdni.

Nem nehéz szexről beszélni itt, névtelenül :)

Ne aggódj emiatt szerintem, egy próbát mindenféleképp megér, ha csak le akar veled feküdni azt úgyis látod.

2014. aug. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 RRR ***** válasza:
megvan rá az esély az biztos
2014. aug. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt szerintem tőle kellene megkérdezned.

Én azt javaslom, hogy a kellemetlenségek és félreértések elkerülése végett beszéljétek meg hogy ki mit vár ettől a találkozótól, mert ott személyesen bizony elég kínos lehet a szitu ha nem úgy alakulnak a dolgok ahogy az ember eltervezte vagy várta :)

2014. aug. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ott a válasz a kérdésedben. Lehet, minden lehet. Lehet megerőszakol, lehet megöl. Az is lehet, hogy a héten bárki megnyeri a lottót. Ilyen felesleges kérdést minek írsz ki? Egyikőnk se az a pasi. Honnét tudjam a szándékait? Nem tudok az ő fejével gondolkodni.
2014. aug. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha mindig arról beszéltek, akkor 1, mi alapján elvárható, hogy mást szeressen? 2, Te is le akarsz vele.
2014. aug. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Először is fejbek..rna egy Helyesírási Kéziszótárral, aztán mehet a segg.ből szájba :)
2014. aug. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!