Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van, aki szívesen menne...

Van, aki szívesen menne strandra, de egyedül nincs kedve?

Figyelt kérdés

Pesten, vagy a környékén.

Bárki írhat, azért lehetőleg kb. 20 feletti. :)

30+ /F


2014. aug. 13. 23:57
 1/10 anonim válasza:

De fiú v lány?

Mert ez fontos.

2014. aug. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Te nem tudom hol élsz, de szerintem érzed, hogy szánalmas vagy.
2014. aug. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mi ebben a szánalmas? Szeretek strandolni, de az ismerőseim nem nagyon ill. messze laknak, nem érnek rá. Mi van abban, ha ezt megkérdezem itt? Igaz, a szerelem-szexhez nem sok köze van.

Elismerésem, teljesen ismeretlenül szánalmas vagyok. Te meg felszínes.

2014. aug. 14. 00:02
 4/10 A kérdező kommentje:
Lányokkal jobban kijövök egyébként, jobb a társaság.
2014. aug. 14. 00:03
 5/10 anonim válasza:
Ha azt hiszed, hogy hipp hopp jelentkezik egy szexi bombázó, akkor te nagyon eltévedtél barátom.
2014. aug. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, hogy barátok lettünk. De érdemes a kérdést elolvasni figyelmesen. Nem írtam szexi bombázót, ez az egyik. Kicsit később írtam, hogy ennek a szerelem-szex témához nincs köze. Lehet, tényleg érdemesebb lenne olyan oldalon kérdezni meg ezt, ahol értelmes emberek válaszolnak.
2014. aug. 14. 00:27
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ezen az oldalon mindenki azt gondolja, hogy aki feltesz egy kérdést, az csak szexkapcsolatot vagy párkapcsolatot akarhat keresni, ráadásul itt.
2014. aug. 14. 00:29
 8/10 anonim válasza:
Akkor, ha rádír 1 180kg-os bálna csaj, vagy 1 bányarém, szivesen elmész vele a strandra? Ezt te sem gondolhattad komolyan... :D
2014. aug. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Olvasd már el a kérdést még egyszer és értsd meg, hogy nem erről van szó! :D

Felőlem lehet kövér is akár. Bányarém alatt mit értesz? Nem kell szépnek lennie azért, csak a hangulat legyen jó.

2014. aug. 14. 00:39
 10/10 A kérdező kommentje:

Lehet, másik kategóriában kellett volna a kérdést feltenni. Itt mindenki csak a szexre tud gondolni és szép csajokra. Na, ez szánalmas! De hát itt van az Ismerkedés kategória.


Itt megkérdez az ember bármit, már jönnek a válaszok, hogy "te szexelni akarsz", "szép csajt akarsz". A válaszolók bizonyára mindenhova csak csajokkal mennek direkt, és szépekkel, mert csak ez fontos. Nagyon el van tévedve sok felhasználó itt a gyakorin, csak egyvalamire tud mindenki gondolni, és ez a gáz!

2014. aug. 14. 02:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!