Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan nyűgözzem le a srácot,...

Hogyan nyűgözzem le a srácot, aki tetszik, és tudom, hogy én is tetszem neki?

Figyelt kérdés

Mindjárt kezdődik a suli, tehát megint mindennap látni fogjuk egymást. Az előző évben nagyon sokszor flörtölt velem, de teljesen egyértelműen, nézett, szemeztünk, meg ilyenek. Lehet, hogy most már több is lesz belőle.


De van egy kis gond. Ősszel lesz fogszabályzóm, és szemüveges is vagyok. Az arcom szép (egyáltalán nem önteltségből), szóval azzal nincs baj, de félek, hogy így mégis csúnyának/csúnyábbnak fogok tűnni. Tehát neki se fogok már tetszeni.


Így is lehet még valami, fog tudni majd lépni, ha elkezdődik a suli?

16/L



2014. aug. 14. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd félre és mutasd meg neki a sunád. Ez lenyűgöző lesz :D:D
2014. aug. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kezdjetek beszelgetni, talizni, raandizni stb...aztan elmondod hogy milyen "nagy banatod van" mert osztol fogszabalyzod lesz s akkor ha jol csinalod melled all, nem ellened...szoval rajtad mulik...sok sikert :)
2014. aug. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!