Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szedjek fel egy olyan...

Hogyan szedjek fel egy olyan csajt, akinek szinte mindene a tanulás és a barátnők, nem volt még pasija és nem is az a pasizós fajta?

Figyelt kérdés

2014. aug. 14. 23:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Menj el könyvtárba, könyvesboltba. Ott általában sok ilyen lány van, csak szeret olvasni is. ;)
2014. aug. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
74%
oh :( reménykedtem hogy az "én Bencém" kérdez ilyet buut noooo. Na mindegy ...Balázs ? xD Benedek ?:D
2014. aug. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Inkább ne találgass, mert soha sem fogod kitalálni a nevemet xd
2014. aug. 14. 23:43
 14/26 anonim ***** válasza:
Jaa, bocs értem a kérdést! Szóval te találtál már ilyen lányt. Beszélgess vele:)
2014. aug. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Találtam, de még semmi sem volt... Most kezdtünk el beszélgetni.
2014. aug. 14. 23:45
 16/26 anonim ***** válasza:

"7.-es: nem volt még barátnőm sem, csak visszautasításokban volt részem... :/"


Akkor kezdésnek utánozz határozott, céltudatos embereket. Utána jöhet a többi.

2014. aug. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Elég nekem az egyik lány barátom, mindig segít mindenben és én is neki!
2014. aug. 15. 00:16
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, de nálam nem válna be az, hogy közösen barátnők, meg a te haverjaid. Nem érezném jól magam.


Szerintem inkább közeledj felé először segítségkéréssel. Kérd meg, hogy ezt-azt magyarázzon el neked (ezt mondjuk suliban), de most is kezdheted, írj rá face-en most nyáron is, kérdezd meg, hogy van, mi jót csinál, stb. Szóval ne ijedj meg amiatt, mert "mindene a tanulás", gondolom ő is olyan maximalista, mint én. De ez nem azt jelenti, hogy teljesen máshogy kell viszonyulni is hozzá. (Max. annyi, hogy legyél intelligens, de ezzel nem lesz gond az írásod alapján.:))

Az meg, hogy nem "pasizós"....én se vagyok az, de attól függetlenül nem hajtok el rögtön minden srácot, ha szimpi vagy neki, akkor ő se fog téged.

Hajrá! ;)

2014. aug. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
74%

Ja és a nevek....most már érdekel engem is.:D


Ha nem Bence, akkor mondjuk lehet:

Benedek, Béla, Bálint, Bendegúz, Bertold, Benjámin


Na, itt van köztük? :D

2014. aug. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
52%

Magamraismertem....


Tippet nem tudok adni...keress másik lányt...a lány még szerintem nem akar fiúkkal foglalkozni, mert a tanulással van elfoglalva... akár csak én...

2014. aug. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!