Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg csak fogadásról lehet...

Tényleg csak fogadásról lehet szó?

Figyelt kérdés
Nemég megkeresett egy srác, h bejövök neki és össze szeretne jönni velem. De én leráztam, mert tudom, h van barátnője, ő persze tagadja, mert nem tudja, h ismerem a barátnője anyját. :D Ciki. Egyik nap írt, erre másnap egy másik srác írt rám, h mi lenne, ha találkoznánk. De csak szexet akart, szóval neki is nemet mondtam. Régen haverok voltak, most nem tudom, h mennyire tartják a kapcsolatot. Erre tegnap meg rámír egy 3. srác is, h szeretne találkozgatni velem, ő is ismeri a másik 2 srácot. De már máshol laknak. De kicsit gyanús nekem ez a sztori, h eddig egyik se akart tőlem, most meg hirtelen 3-an is érdeklődnek. Mindhárman ismerik egymást... És 2-vel évek óta nem is találkoztam, az egyikkel is csak 2x beszélgetem mostanában a buszmegállóban. Amúgy anya ültette a bogarat a fülembe, h biztos fogadás, nekem eszembe se jutott volna.

2014. aug. 15. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges.
2014. aug. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
20/L
2014. aug. 15. 12:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ez így tényleg fura és túl nagy az egybeesés, szóval biztos van mögötte vmi (főleg hogy jó ideje nem is találkoztál velük)

lehet fogadás, lehet más, de nem hinném hogy ez csak véletlen lenne

2014. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyere feküdj inkább le velem és akkor mindhárman veszítenek!

Amúgy komolyra fordítva, tényleg lehet, hogy ilyenről van szó...

2014. aug. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltan, h esetleg az 1. srác "bosszúja" lehet, mert más régebben is bepróbálkozott 2-3x, de én akkor se akartam összejönni vele.
2014. aug. 15. 12:35
 6/9 A kérdező kommentje:
Az nem más, hanem már akart lenni.
2014. aug. 15. 12:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Végülis teljesen mindegy nem? Annyi biztos, hogy az eset több mint gyanús.
2014. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég furcsa,és biztos nem véletlen.
2014. aug. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#7 Csak kíváncsi voltm rá, h más is így gondolja-e vagy csak én kombináltam túl az esetet.
2014. aug. 15. 13:11




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!