Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnék egy barátnőt csak...

Szeretnék egy barátnőt csak nem merek senkihez oda menni, biztos lejáratnám megam. D De ez már annyira idegesít hogy az élet kedvem is el ment. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 18:40
1 2
 1/11 Bad G-Sus ***** válasza:
menj oda..ne gorcsolj semmin.. nyugodtan ismerjedj..es ha beegsz?? nem csak egy csaj van a vilagon. egyszer elsz..es kesobb megbanod hogy nem mentel oda ahhoz a csajhoz akihez akartal.
2014. aug. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én már a sok elutasítástól kicsit depis lettem, de még nem adom fel, ezért most inkább az ismerős kőrben keresgélek valakit a facebookon, TE SE ADD FEL!
2014. aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pedig bátraké a szerencse! :) Ha meg se próbálsz közeledni, kezdeményezni, akkor biztos, hogy semmi előrelépés nem fog történni. Ne várd a csodát, hanem próbálkozz. És ha nem jön össze? akkor sincs semmi, nem dől össze a világ, próbálkozol másnál, van egy pár lány a világon :)
2014. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem tudom nincs bátorságom oda menni senkihez.Lehet hogy ez a sorsom?
2014. aug. 15. 18:54
 5/11 Bad G-Sus ***** válasza:

legyel bator mert kesobb NAGYON megfogod banni!!

amint meglatod a csajt 3mp-n belul menj oda!!!

2014. aug. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
az nem egyszerű.Mit csináljak ha nem merek oda menni?ilyenkor mindig el kap egy szorongás.
2014. aug. 15. 19:06
 7/11 Bad G-Sus ***** válasza:
valoszinu azert nem mersz oda menni mert gorcsolsz azon h mit kellene mondani..stb hulyesegek. gondolkodas nelkul menj oda
2014. aug. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

huuu ez nem egyszerű

lehet hogy hagyom az egészet

2014. aug. 15. 19:21
 9/11 Bad G-Sus ***** válasza:
ne hagyd!!!!
2014. aug. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok, ne hagyjad mert később megbánod, mindíg a jelennel foglakozzál és ne a múltbeli kudarcokkal, saját tapasztalat.
2014. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!